Golfmagazín

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2216  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Martin 24. 8. 2017 17:09 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  K vysílání GM 24-8-2017

  Dr. Šlégr by si měl především udělat "set" rétoriky. Jako psycholog mluví příšerně beztvaře, bez intonace... a nudně. S tímto ne-emotivním přístupem toho moc se svěřenci nenatrénuje.

 • 2130 10. 11. 2012 17:06 (!) Reagovat 2 +1 -1 2

  Golf Resort Lumine Golf Club REALITA

  Golf Resort Lumine Golf Club v La Pineda nedaleko Tarragona je cca 2km od nejvetsi chemicky v Catalansku.soustavny nesnesitelny smradek chem je kazdodenni.s prirodou to v reportazi trosku prehaneji,Tarragona a jeji ctvrte Salvador jsou na 1miste v rozvoji rakovinovych chorob ve Spanelsku vubec,dokonce svym zamestnamcum plati za to ze tam bydli... Jinak hriste je super,jde o reklamu ale jinak se tam rika Costa toxica to protoze voda v mori je mrtva,jiz nekolik let,navic cca 50km v zalivu smetem na cambril je nejstarsi at, reaktor kde permanetne unika do vody radiace.Z rafinerky v pinede kazdorocne pri destich unikaji latky do more a neni nouze o ropu na Plazi atd...pracoval jsem tam 3roky a s nasledky se potykam dodnes(paradentoza a celkova toxikace organizmu vlivem spatneho ziv, prostredi) hezkou dovoleno a pokud se nahodou vratite s poskozenym zdavim nestezujte si http://maps.google.cz/maps?hl=cs&tab=wl&q=tarragonna prozkoumej mapu

 • Robert 18. 10. 2012 22:43 (!) Reagovat 3 +1 -1 0

  Ĺ kola

  Konečně dobrá škola golfu na ČT. Díky - jen tak dál...

 • Lenka 14. 9. 2012 08:57 (!) Reagovat 1 +1 -1 2

  Benátky - jamka č. 17

  Všimli jste si, že se mění barva vlajky na jamce č. 17? Při "přistání" obou míčů na jamkovišti je bílá. Po odehrání paru a eaglu se barva změní na červenou. Tak se hraje eagle na jamce č. 17.:)

 • Karel M. 14. 9. 2012 07:56 (!) Reagovat 2 +1 -1 0

  Mariánky

  Moc hezký díl. Hned bych tam jel! Díky za Golfmagazín - jen ať už je ten čas vysílání trochu stejný!

 • Martina 11. 7. 2012 18:08 (!) Reagovat 4 +1 -1 0

  Skvělé

  Moc pěkné, díky!

 • Pavel 28. 6. 2012 23:58 (!) Reagovat 4 +1 -1 0

  Zbraslav

  Krásné obrázky z hřiště které moc neznám, ale rád navštívím...doufám, že budete pokračovat v představování dalších hřišť

 • Kája 7. 6. 2012 23:55 (!) Reagovat 4 +1 -1 0

  ProÄŤ??

  Proč Česká televize takto zachází s Golfmagazínem? Dnes nejdříve tenis a teď cyklistika...už opravdu nevím kdy a jak na to koukat :-((((

 • Gazda 1. 6. 2012 08:33 (!) Reagovat 6 +1 -1 0

  DĂ­ky dĂ­ky za golfmagazĂ­n v ÄŚT

  Díky za konečně česká hrište a taky pro mě za objevení Ropice. Určitě si uděláme v létě s rodinou výlet! Jen prosím ať už je vysílácí čas nějak stabilní...i během fotbalu a olympiády?!!

 • Yutaka 31. 5. 2012 07:01 (!) Reagovat 7 +1 -1 0

  Jen tak dál ! Golf Magazín právě včas..

  Díky proucenti tohoto pořadu, díky ČT! Magazín je přesně to, co jeden z nejdynamičtěji se rozvíjejících sportů potřebuje. Hodně lidí už dávno pochopilo, že golf není pro bohaté nebo pro vybrané, ale pro každého. Hodina strávená z golfem stojí mnohem méně, než třeba tenis, který hraje tolik lidí. Golf je skvělej sport a chytne každýho, kdo to zkusí. Dá se hrát kdekoliv na světě a je to úžasná kombinace pobytu v přírodě a sportovního výkonu. Vyžaduje víc jak pětihodinovou koncentraci na 100% a skvělou fyzickou kondici a hlavně bojujete sami proti hřišti a sobě. Magazín je skvělej, přehlednej a hlavně, primárně ukazuje kde si u nás zahrát. Když jsem začínal hrát, nebylo tu víc jak 20 hřišť. Dneska po cca 8 letech jich tu máme víc jak stovku ! Základna jde stále strmě nahoru a možná konečně pochopí i Češi (stejně jako ostrované, Švédi, Dánové, Španělé), že se jedná především o skvělý relax po práci a výbornou příležitost poznávat nová místa a lidi. Díky za ten pořad, díky za propagaci golfu a držím palce do dalších dílů. Jsou tu jenom tři moderátoři, kteří golf hrají na slušné úrovni a ví o čem mluví - Jirka Korn, Marek Eben a Petr Janouch. Gentlemani a hráči schopní přilákat k obrazovkám další diváky. Pana Bosáka mám rád, ale souhlasím s názorem, že nemůže dělat všechno. Jeho vtipné poznámky by se pak omrzely. Kritizovat umí každej, i ten, kterej golfovou hůl nedržel nikdy v ruce a vůbec netuší, o čem mluví. Každej sport má svůj prostor v TV, když si ho najde a díky moc ČT, že malým producentům dává šance i nemasové sporty dostat na obrazovku.

  « | | 1 2 3 | | » (3)

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

Stopáž: 21 minut – Rok výroby: 2012
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.