Jiří Suchý oslavil krásné životní jubileum a do divadla Semafor mu přišli gratulovat vzácní hosté ze světa divadla, hudby, výtvarného umění, filmu i vědy (2011). Gratulovat přišli: A. Born, O. Sommerová, Anna K., J. Menzel, V. Franz, J. Grygar a další. Režie P. Soukup

Český divadelník, hudebník, spisovatel, básník, skladatel, textař, výtvarník, grafik, držitel ceny Thálie a řady jiných ocenění Jiří Suchý oslavil v roce 2011 80. narozeniny.

Do divadla Semafor mu přijdou gratulovat vzácní hosté z řad herců, zpěváků, výtvarníků, režisérů i vědců. Například Jitka Molavcová, Jiří Menzel, Adolf Born a Jiří Suchánek, Karel Hvížďala, Olga Sommerová, Anna K., Vladimír Franz, Jiří Gyrgar a další. Mnohé písně Jiřího Suchého, které poprvé zazněly právě na prknech divadla Semafor, a které se staly nezapomenutelnými, uvidíme v podání samotného mistra, jenž bude zároveň celým večerem provázet. Nepřijdeme ani o rodinné fotografie Jiřího Suchého, včetně ukázek z velkého množství jeho filmové, divadelní a televizní tvorby.

Jiří Suchý
hudebník, textař

Jiří Suchý

* 1. 10. 1931


Stopáž71 minut
Rok výroby 2011
 ST
ŽánrZábava