Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Radomil 23. 12. 2011 09:06 Reagovat 3 1

  Dotaz

  Dlouho-li ještě budu muset vídat a slýchat za své koncesionářské peníze zuřivého svazáka Pokorného?

 • jakib 22. 12. 2011 10:18 Reagovat 0 1

  "Barbora Sporakova":D

 • Honza Polesny 22. 12. 2011 09:15 Reagovat 8 1

  KOMENTATORI

  stejne co bylo vyse plati i pro Lucii Vybornou - a mozna jeste vic. Okoukana moderatorka bez invence a ducha, ktera si z neznameho a nepochopitelneho duvodu buduje image kolem sportu. Tato rutina nicim neohromi, spise utluce. Kdyz nekdo tridu nema tak ji proste nema. Vymente je!

 • Tomáš 21. 12. 2011 23:00 Reagovat 6 2

  komentátor

  Po biatlonu další lapsus,nechápu proč vyhlášení sportovce roku spolumoderuje Jan Pokorný pro kterého je sport evidentně ne španělskou vesnicí ale přímo velkoměstem ve kterém se každý rok při vyhlašování sportovce roku úspešně ztrácí.

  • Vlastik 21. 12. 2011 23:16 Reagovat 1 2

   zpěváci

   škoda,asi máme málo svych zvěváku a Basiková zpívá v ČR slovensky.NECHÁPU.Jinak Petře gratuluju a přeju jí hodně štěstí,zdraví a sportovních úspěchu.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi