Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Leona 1. 1. 2012 22:05 Reagovat 0 0

  úžasný zážitek, celkově skvělé

  Opravdu vynikající a vánoční atmosféra tento úžasný zážitek ještě zvýraznila. Více takových krásných věcí na čt. Děkuji :o)

 • Maryášová 27. 12. 2011 19:15 Reagovat 0 0

  Nádherný zážitek, jenom by mě zajímalo, proč se do televize nevešlo fagotové sólo, které zaznělo na koncertě. Děkuji za odpověď.

 • Viedenský 25. 12. 2011 09:57 Reagovat 5 0

  Obdivuhodné výkony a celkově skvělé

  Vynikající. I Magdalena, i soubor. Skvělý výběr i skladeb. Nevím, zda vyšlo na DVD nebo na CD. Nemůžete pomoci? Štefan a Janka Viedenský

 • Jarda 25. 12. 2011 00:47 Reagovat 8 0

  Krásný zážitek

  Měli jsme tu úžasnou příležitost být s manželkou přímými účastníky koncertu ve Zlíně a dnes jsme si tento krásný zážitek díky České televizi opět připomněli. Nádherný mezzosoprán Magdaleny Kožené známe z mnoha nahrávek, ale velmi nás překvapilo flétnové sólo Anny Fusek - do té doby druhé houslistky:-) Díky moc.

 • Mirka 24. 12. 2011 22:55 Reagovat 6 0

  skvělý

  Nádherný zážitek,umělkyně č.1

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi