90 minut

12. března 2023

Obsah dílu

Jůheláci vyhlíží první vlaštovku. — Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky. — Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu. — Tryskomyšky vyrazily do sauny. — Polapil se snaží dostat do formy. — Brzoráno show navštíví Viking. — Pokračování Brzoránoshow s Vikingem. — Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři. — Jůheláci se loučí s kamarády.

Části dílu

00:02
Jůheláci vyhlíží první vlaštovku.
  06:01
  Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky.
   11:59
   Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu.
    18:39
    Tryskomyšky vyrazily do sauny.
     27:38
     Polapil se snaží dostat do formy.
      36:11
      Brzoráno show navštíví Viking.
       49:31
       Pokračování Brzoránoshow s Vikingem.
        63:36
        Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři.
         88:12
         Jůheláci se loučí s kamarády.
          Přehrát celé video
          Stopáž90 minut
          Další díl
          19. března 2023

          Přehled dílů

          688 dostupných
          Stopáž91 minut

          7. července

          Muf a Fámula lákají na další promítání písničkou s melodií Já do lesa nepojedu. — Fámula coby princ hledá sličnou princeznu, kterou chce pojmout za ženu. Muf Ježibaba se nabízí jako zakletá princezna, ale cukrle z toho stejně nekápne. — Muf v přestrojení za žabáka žádá Fámulína o pusinku, ale nedostane ji. — Brzoránošou a v ní Hary, Jazzajíci a pyšná princezna — Do kina je možné jít na film o zlomeném srdci, do Kina Dina na film o Drsňačce Ukrutné a zlomené šavli. — Muf vypráví Fámule vtípky, oba se dobře baví. — Kino Dino uvádí unikum - veleslavný cirk! — Kino Dino se loučí a Muf s Fámulou děti posílají na hřiště, pápá.

          7. 7. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          30. června

          Muf s Fámulou si nadšeně prozpěvují o prázdninách a chystají se na pouštění filmečků zlobifilmečků. — Mufánkův zlobišácký fond uvádí zlobifilm s názvem Mufookounek. — Muf se ve filmu promění v horu cukrlat a Fámula mu řekne, že je k sežrání. — Muf s Fámulou se převléknou za morčata, aby dětem hezky představili knížku, která je o dvou morčatech. Jmenuje se "Morčata v akci". — Muf a Fámula se cpou popcornem a pouštějí další příběh, tentokrát o tom, jak si Tryskáček otvírá vlastní sýrový obchod. — Muf skrytý za kadibudkou si myslí, že vystraší Fámulu, když udělá bububu, ale to mu nevyjde. — Muf a Fámula se radují a pouštějí písničku "Všichni jsou už v Mexiku", kterou zpívají nejen Mufikanti, ale i mnozí další, protože všichni jsou už v Mexiku. — Muf s Fámulou se loučí malou rozepří o tom, zda jsou prázdniny zlobišácký nebo dobroskuňácký.

          30. 6. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          23. června

          Muf na léto dětem vybuduje KINO DINOsaurus, aby z něj mohli s Fámulou dětem i o prázdninách pouštět příběhy z Paloučku. — V Kinu Dinu se právě promítá scénka s Olgojem Chorchojem, ve které účinkují Jů, Hele a taky Žán Pól! — Muf s Fámulou dětem pomocí němého filmečku a stínohry představí knížku "Pohádky o zlobivých bagrech". — Fámulka a Muf tentokrát pustí místo filmu oblíbenou písničku - "Na hradě Sejraštejn" — A je tu Brzoránošou a v ní Hary, Jazzajíci a velmi unavený Džin z lampy. — Džin odjíždí na prázdniny a pošle z nich Mufovi s Fámulou pohled, na které jsou namalované šunky, to proto, že si konečně válí šunky. — A nyní píseň našich Mufikantů, je to jak jinak Písnička o kinu, protože být milovník kin je vždycky in. — A je konec promítání, Muf s Fámulkou se loučí. Ale příště jedeme dál. KINO DINOsaurus tu bude skoro celé prázdniny!

          23. 6. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          16. června

          Muf a Fámula balí kufry na prázdniny. — Pipeta a Pip doporučují Fámule a Mufovi základní prázdninové vybavení. — Muf předstírá, že je mráček a zlobí Jůheláky. — Tryskomyši čtou knížku "Jedna dvě v lese"… — Tryskomyši mají ještě jednu knihu. Jmenuje se "Kamarádi z medového lesa"... — Brzoránošou navštívila věčně mladá královna Kleopatra… — Pokračování Brzoránošou s Kleopatrou… — Muf a Fámula mají kompletně zabaleno na prázdniny…

          16. 6. 2024 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          9. června

          Fámula vyhlašuje soutěž "O plyšového Milouše". — Muf hledá semínko vzácné květiny Mufice měňavé. — Mufice měňavá promění Mufa v Pipa. — Muf v se v převleku za pošťáka snaží přezlobišákovat Jůheláky. — Otylka si je jistá, že Plyšového Milouše vyhraje Muf, a že jsou v tom čáry. — Hary vyhlásí v Brzoránošou vítěze Plyšového Milouše, který získá knihu. — Plyšový Milouš Muf čte v rádiu Palouček ukázku z knihy "Zprávy tajnou řečí" . — Pip s Otylkou proubouzí mráčky "Pršáčky" a Muf věnuje Pipovi květinu Mufici měňavou.

          9. 6. 2024 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          2. června

          Fámula navrhuje, že oslavu dětí můžeme mít napořád. — Pipeta s Polapilem vyletí na koloběžce až do oblak. — Muf si na dnešek nachystal pěkně vykutálenou zlobišárničku. — Muf předstírá, že je štěstí - muška jenom zlatá a za pár cukrlat zůstane s Jůheláky… — Muf v převleku za zlatou mušku chce obelstít Harýčka, ale ten si čte knihu "Medvěd Nedvěd a medvídek Miška letí do vesmíru" — Jazzajíci se bouří, že musí zpívat píseň o pejscích a kočkách… — Dalším hostem Brzoránšou je Dítě - pan Dítě… — Na závěr Mufův fórek Mufórek…

          2. 6. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          26. května

          Jůhelákům se zjeví Jezinka a chce, aby šli uklízet studánky. — Pip s Otylkou se chystají na Otevírání studánek. — Tryskáček a Tryský čtou knihu „Zákeřné keře“ — Muf a Fámula si hrají na piráty, když v tom uvidí žraločí ploutve... — Muf chystá zlobišárnu na všechny, kdo by se chtěli koupat v rybníku… — Jazzajíci zpívají písničku o Kotrmelíně… — Brzoránošou navštívila paní profesorka Kotrmelína… — Mufí heslo na závěr zní: Cvičte kotouly, nebudete za mouly.

          26. 5. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          19. května

          Muf chystá další geniální zlobišácký plán. — Muf narafičil na Jůheláky kaktusokytku. — Muf se přišpendlil na kaktusokytku. — Pip vysává jarní vůně. — Drsňačka a Fámula hrají hru "Loďě". — Začíná Brzoránošou se Šehrezádou. — Brzoránošou se Šehrezádou pokračuje. — Jůheláci a Muf se loučí s kamarády.

          19. 5. 2024 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          12. května

          Rozjařená Otylka zdraví kamarády… — Slavíme Den matek a tak Jůheláci vzpomínají na maminku… — Drsňačka si najme Polapila jako kormidelníka a chce, aby ji dovezl do Ananas Bananas… — Polapil spletl směr a dopravil Drsňačku na rybník u Štěpánovic… — Tryskáček a Tryský čtou knížku "Malé pohádky pro malé děti"... — Mufikanti se vydali do Tichostánu… — Mufikanti zachrání Tichostán před tichem… — Muf si vyslouží koblihu a chce, aby z ní teta Pipeta vykouzlila ještě větší...

          12. 5. 2024 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          5. května

          Jůhelákům zmizely rohlíky. Že by za snídaňovou záhadou stál Muf? — Pan Pip a Otylka čtou knihu "Kdo roste v parku". — Hasiči mají svátek a Tryskomyši si povídají, co dělat při požáru. — Teta Pipeta s Fámulou pomáhají vstát přejedenému Meldovi. — Muf se převlékl za kohouta a chystá převelikou zlobišárnu. — Muf převlečený za kohouta se v Brzoránošou vydává za ptačího pěvce. — Jezinka Evelýna poradila znuděné Drsňačce, aby zkusila kariéru Bludičky. — Fámula se loučí. Kamarádi, máme vás rádi!

          5. 5. 2024 na ČT :D

          Napište nám