Studio Kamarád

13. listopad 2022

Část: Filip s Tomášem vyrábí papírového draka a zahrají dětem scénku o tom, jak takoví draci vznikly a kde.

Obsah dílu

Hele je unavené, je to tím, že začíná zima a má příbuznost s medvědem! Jů ho vytáhne na procházku. — Muf se raduje z prvního mrazíku a hned toho využuje pro zlobišárnu, vyrobí skluzavku pro Jů a Hele a šťouchne je z ní. — Tryský se trápí, že si Tryskáček našel novou kamarádku myš Lenku, ale je to jinak, Fámula jí to pomůže zjistit. — Pipeta připravuje oběd a Polapil si čte v knize Básně z dásně a vznikne z toho vtipné nedorozumění. — Filip s Tomášem vyrábí papírového draka a zahrají dětem scénku o tom, jak takoví draci vznikly a kde. — Otylka s Fámulou přemýšlejí, jaká bude letost zima, Pip jim poradí, ať se nechají překvapit. — Filip s Tomášem mají šálu, čepici a barevnou náladu a letí! Písnička Kapitán Letadla, text a hudba Luděk Nekuda. — Jů a Hele vzpomínají na dětství a pozvou děti do kina na film o Mamánkovi, který dlouho neuměl dospět.

Části dílu

00:01
Hele je unavené, je to tím, že začíná zima a má příbuznost s medvědem! Jů ho vytáhne na procházku.
  07:38
  Muf se raduje z prvního mrazíku a hned toho využuje pro zlobišárnu, vyrobí skluzavku pro Jů a Hele a šťouchne je z ní.
   16:26
   Tryský se trápí, že si Tryskáček našel novou kamarádku myš Lenku, ale je to jinak, Fámula jí to pomůže zjistit.
    25:08
    Pipeta připravuje oběd a Polapil si čte v knize Básně z dásně a vznikne z toho vtipné nedorozumění.
     33:34
     Filip s Tomášem vyrábí papírového draka a zahrají dětem scénku o tom, jak takoví draci vznikly a kde.
      47:01
      Otylka s Fámulou přemýšlejí, jaká bude letost zima, Pip jim poradí, ať se nechají překvapit.
       58:46
       Filip s Tomášem mají šálu, čepici a barevnou náladu a letí! Písnička Kapitán Letadla, text a hudba Luděk Nekuda.
        87:48
        Jů a Hele vzpomínají na dětství a pozvou děti do kina na film o Mamánkovi, který dlouho neuměl dospět.
         Přehrát celé video
         Stopáž90 minut
         Další díl
         20. listopad 2022

         Přehled dílů

          
         Stopáž90 minut

         26. březen

         Muf nachystá na Otylku první zlobišárnu hned po ránu. — Jůheláci sází první jarní sazeničky a je to povznášející pocit — Hele se snaží udržet létající Jů na provázku, ale Muf s nůžkami má jiný plán… — Brzoránošou je světoznámý kuchař Kapusta - který tak trochu připomíná Mufa… — A Muf si nedá pokoj! Tentokrát se v převleku za slavného malíře snaží vymámit z Fámuly čokoládu. — Otylka zjistila, že se letos na paloučku nějak moc nerojí opylující hmyz. Rozhodne se přivolat na pomoc tetu Pipetu. — Pipeta s Otylkou představují Pipovi zbrusu novou paloučkovskou hmyzí letku. — Mufikanti tentokrát s Mufem i Fámulou a písnička Strejda Jára. — Jůheláci se opět jarně vznášejí, zvou všechny ven a loučí se.

         26. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         19. březen

         Jůheláci umí pozdravit kamarády i pozpátku. — Jůheláky s Fámulou navštívila podivná opička. — Tryskomyšky mají novou písničku. — Mufův nový pořad Fóry Mufóry. — Jaro si chce zahrát kuličky s Mufem. — Jazzajíci a písnička o kuličkách. — Jaro je hostem Brzoránoshow. — Mufikanti, Polapil a písnička. — Všichni řádí na duhové klouzačce.

         19. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         12. březen

         Jůheláci vyhlíží první vlaštovku. — Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky. — Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu. — Tryskomyšky vyrazily do sauny. — Polapil se snaží dostat do formy. — Brzoráno show navštíví Viking. — Pokračování Brzoránoshow s Vikingem. — Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři. — Jůheláci se loučí s kamarády.

         12. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         5. březen

         Jůheláci měli zvláštní sen. — Pipeta se vydala na podběl a pomůže Mufovi. — Tryskomyšky zkouší ledové boby. — Vodník s Drsňačkou hledají kmen pro stěžeň pirátského voru. — Jazzajíci vítají madam Jazzinku. — Jazzajíci, Jazzinka a jejich společná písnička. — Mufikanti se chystají na zpívání. — Mufikanti zpívají malou operu o Budulínkovi. — Jůheláci zdraví kamarády.

         5. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         26. únor

         Jůhelákům se do komína směje Meluzína. — Myši se chystají na výlet do míst, kde se všichni smějí. — Jůheláci objeví v lese podivného tvora. — Veledůležitá zpráva o soutěži "SUPERJÁ" — Muf se rozhodne nebýt nekňubák, ale kňubák. — V Brzoránoshow se všichni těší na pohádkového Honzu. — Honza v Brzoránoshow. — Mufikanti a jejich písnička o Robinsonovi, — Tryskomyši se loučí z Muzea hi-historie.

         26. 2. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         19. únor

         Kamarádi hledají kostýmy na maškarní bál, Mufovi ty nejepší kousky vyfoukli ostatní. — Jůheláci se vydali za polární září. — Jůheláci se jdou také maškarně ustrojit. — Filip a Tomáš mají masky neadrtálců. — Ani Fámula aTryský nemohou na maškarním bále chybět. — Pip s Pipetou míří na každoroční "pipelení". — Otylka nás provede maškarním mumrajem. — Filip a Tomáš vyrobí Drsňačcee nový stěžeň a u toho si zazpívají. — Jůheláci si užili maškarní bál a loučí se s dětmi.

         19. 2. 2023 na ČT :D

         Napište nám