Nahrávám video
Studio Kamarád

10. červenec

Obsah dílu

Muf vítá zlobišáky! — Fámula vidí zničeného Haryho - vymazal si v PC svou novou prázdninovou píseň — Fámula zvěstuje tu špatnou zprávu Mufovi, zlobišák letí Harymu na pomoc — Jů si čte knihu Nový domek pro myšku, Hele se ke kolegovi přidá — Hary skládá hudbu k písni na Mufův geniální text, děkuje mu! — Pip s Otylkou nabádají děti, aby ani o prázdninách nezapomínaly na své kamarády! — Tryskomyši se potýkají s poruchami, jako celé Déčko. Rady najdou děti na spravtetoto.cz — Tomáš prozradí Filipovi, že prázdniny jsou pro něj už od dětství mourovatá kočka! A jedna tu zrovna sedí! — Otylka pomůže Mufovi, aby se vrátil z kočičí podoby do té svojí!

Části dílu

00:02
Muf vítá zlobišáky!
  06:53
  Fámula vidí zničeného Haryho - vymazal si v PC svou novou prázdninovou píseň
   14:22
   Fámula zvěstuje tu špatnou zprávu Mufovi, zlobišák letí Harymu na pomoc
    22:45
    Jů si čte knihu Nový domek pro myšku, Hele se ke kolegovi přidá
     31:35
     Hary skládá hudbu k písni na Mufův geniální text, děkuje mu!
      41:33
      Pip s Otylkou nabádají děti, aby ani o prázdninách nezapomínaly na své kamarády!
       55:11
       Tryskomyši se potýkají s poruchami, jako celé Déčko. Rady najdou děti na spravtetoto.cz
        63:55
        Tomáš prozradí Filipovi, že prázdniny jsou pro něj už od dětství mourovatá kočka! A jedna tu zrovna sedí!
         87:53
         Otylka pomůže Mufovi, aby se vrátil z kočičí podoby do té svojí!
          Přehrát celé video
          Stopáž91 minut
          Další díl
          17. červenec

          Přehled dílů

           
          Stopáž90 minut

          2. říjen

          Muf v lstivém převleku za otrávené jablko. — Když otrávené jablíčko dostane cukrlata, bude na všechny slaďoučké a milé. — Kouzelná babička radí Polapilovi kam na jablka. — Pipeta sleduje v křšťálové kouli Mufí zlobišárnu. — Kouzelná babička věnovala Polapilovi s Pipetou knihu "Jak si žijí mláďata". — Jazzajíci a píseň "Pudl a štrúdl". — Brzoráno show navštíví Muf v převleku za jelena. — Pirátská ukolíbavka v podání Drsňačky Ukrutné a pirátů Filipa a Tomáše. — Supermotýlka radí dětem, aby se přidaly k Déčkové výzvě s názvem "Superjá".

          2. 10. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          25. září

          Fámula připravila prvotřídní palačinky. — Raketově ryché recepty šéfmufaře Mufa. — Otylce zezelenaly křídla. Aby to tak byla nějaká choroba. — Hary cestuje do Ananas Bananas. — Haryho "Vzducholodní píseň". — Polapil sklidil jablíčka a Muf by nějaké rád ochutnal. — Tryskáček a Tryský představují knihu "Krtkův černobílý svět". — Filip,Tomáš a jejich"Přílohová píseň". — Jůheláci a jejich karetní kouzlo.

          25. 9. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          18. září

          Pip a Otylka přejí kamarádům krásné ráno. — Pip a Otylka vysázeli na palouček růže z pohádky o Šípkové Růžence a palouček zarostl. — Jůheláci si vyrobili telefon z kelímků od jogurtu a teď testují spojení. — Fámula si čte knihu „Dala husa huse pusu“. — Tryský upletla Tryskáčkovi nový svetr na zimu. — Do Brzoránoshow zavítala spisovatelka. — Pokračování Brzoránoshow se spisovatelkou. — Mufikanti a jejich písnička "Slepičí ponorka". — I pirátka může mít radost z růží.

          18. 9. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          11. září

          Muf má další geniální zlobišácký plán. — Jůheláky potrápí mráček nezbedáček. — Mráček, ze kterého se vyklubal Muf, spadl do studny a Jůheláci ho zachraňují. — Pip s Otylkou hrabou listí, zahradu čistí. — Drsňačka s Fámulou se musí správně pirátsky "oháknout". — Tryskáček na výletě by pořád jen fotil. — Polapil představí Pipetě knihu Duhový chodníček od Zuzany Špůrové. — Mufikanti a jejich "SKA" písnička. — Jůheláci a Muf se loučí.

          11. 9. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          4. září

          Drsňačka se nemůže smířit s koncem prázdniny, a tak se rozhodne chytit sluníčko do sítě! — Jů a Hele zjistí, co Drsňačka provedla a domluví jí. Drsňačku mrzí, co provedla, nemá prostě ráda konec prázdnin. — Drahý Pip opravuje hvězdičky, pěkně jednu po druhé pak věší zpátky na oblohu.. — Tryskomyšák se zasekne v maliní, pomůže mu Tryský na svém super skateboardu.. — Drsňačka je stále otrávená z prázdnin a začátku školy, ale Fámula má nápad, co kdyby ta škola byla pirátská..? — Hary přichází s prvním dílem nové BRZORÁNOŠOU a představuje Jazzajíce - svou doprovodnou kapelu! — BRZORÁNOŠOU pokračuje a prvním hostem se stává Muf, který nechce vstávat!! — Tomáš a Filip uvádějí novou písničku pro podzimní plískanice — Jů a Hele poděkuji dětem za opravu Déčka a Muf se raduje, že má zase co rozbít.

          4. 9. 2022 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          28. srpen

          Jů a Hele se chystají na výlet, ale nestartuje jim autičko. Asi jsou za tím stálé poruchy na Déčku. Drsňačka znovu prosí děti o pomoc. — Drsňačka s Jů a Hele vyrazili na pěšky na výlet. — Drsňačka objevila Perníkovou chaloupku a u ní přivázaného Mufa. Čarodějnice mu dá perník, až když zamete. — Drsňačka s Mufem se vrací s košíkem perníčků a nabízejí Jů a Helemu, ti jen kroutí hlavou. — Na paloučku se objevil Mufo-oslík a je sním velká legrace, í-á! Jů a Hele Mufa poznají, ale nechtějí mu zkazit radost. — Pipeta si na netu píše si s hrdinkami komiksu Princezna čarodějka. Polapil je komiksem zlákán, sbalí ho a vyráží si číst. — TV Palouček - v kuchyni probíhají přípravy na oslavu narozenin Déčka, Tryskáček ovšem snědl dort. — Tryskáček zase nemůže odolat pokušení spořádat už druhý dort, Tryský ho zkusí rozptýlit písničkou Mifukantů. — Tryskáček je hlava a našel způsob, jak dort znovu nesníst. Vytvořil ho z jiných ingrediencí a oslava může začít..

          28. 8. 2022 na ČT :D

          Napište nám