Nahrávám video
Studio Kamarád

26. červen

Část: Polapil si balí zavazadlo na výlet s Pipetou, ta málem omdlí, kolik si toho chce sebou vzít

Obsah dílu

Fámula běduje - samé poruchy, i kamera TV Palouček se rozbila — Muf zaspí, rozbil se mu budík — Jůheláci sledují dalekohledem měsíc a slunce i nebeská tělesa se porouchala! — K Jůhelákům, Mufovi a Fámule se připojí Drsňačka - zlomila se jí šavle. Volají o pomoc! — Pipovi se rozbije jeho čarovací stroj - a omylem promění Otylku v husu! — Drsňačka zkouší boj se zlomenou šavlí, vidí ji Hary. Hary Drsňačce nabízí místo šavle párátko, marně. — Tryský si čte knihu Rýmovačky opičí od M.Míkové, Tryskáček se k ní přidá — Polapil si balí zavazadlo na výlet s Pipetou, ta málem omdlí, kolik si toho chce sebou vzít — Tomáš a Filip zpívají píseň: Vyletěli moli. — Fámula s Mufem se pokoušejí opravit kameru. Prosí děti, aby koukly na stránku spravtetoto.cz

Části dílu

00:01
Fámula běduje - samé poruchy, i kamera TV Palouček se rozbila
  03:16
  Muf zaspí, rozbil se mu budík
   06:58
   Jůheláci sledují dalekohledem měsíc a slunce i nebeská tělesa se porouchala!
    14:20
    K Jůhelákům, Mufovi a Fámule se připojí Drsňačka - zlomila se jí šavle. Volají o pomoc!
     23:19
     Pipovi se rozbije jeho čarovací stroj - a omylem promění Otylku v husu!
      31:51
      Drsňačka zkouší boj se zlomenou šavlí, vidí ji Hary. Hary Drsňačce nabízí místo šavle párátko, marně.
       42:32
       Tryský si čte knihu Rýmovačky opičí od M.Míkové, Tryskáček se k ní přidá
        56:17
        Polapil si balí zavazadlo na výlet s Pipetou, ta málem omdlí, kolik si toho chce sebou vzít
         65:46
         Tomáš a Filip zpívají píseň: Vyletěli moli.
          88:08
          Fámula s Mufem se pokoušejí opravit kameru. Prosí děti, aby koukly na stránku spravtetoto.cz
           Přehrát celé video
           Stopáž90 minut
           Další díl
           3. červenec

           Přehled dílů

            
           Stopáž90 minut

           25. září

           Fámula připravila prvotřídní palačinky. — Raketově ryché recepty šéfmufaře Mufa. — Otylce zezelenaly křídla. Aby to tak byla nějaká choroba. — Hary cestuje do Ananas Bananas. — Haryho "Vzducholodní píseň". — Polapil sklidil jablíčka a Muf by nějaké rád ochutnal. — Tryskáček a Tryský představují knihu "Krtkův černobílý svět". — Filip,Tomáš a jejich"Přílohová píseň". — Jůheláci a jejich karetní kouzlo.

           25. 9. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           18. září

           Pip a Otylka přejí kamarádům krásné ráno. — Pip a Otylka vysázeli na palouček růže z pohádky o Šípkové Růžence a palouček zarostl. — Jůheláci si vyrobili telefon z kelímků od jogurtu a teď testují spojení. — Fámula si čte knihu „Dala husa huse pusu“. — Tryský upletla Tryskáčkovi nový svetr na zimu. — Do Brzoránoshow zavítala spisovatelka. — Pokračování Brzoránoshow se spisovatelkou. — Mufikanti a jejich písnička "Slepičí ponorka". — I pirátka může mít radost z růží.

           18. 9. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           11. září

           Muf má další geniální zlobišácký plán. — Jůheláky potrápí mráček nezbedáček. — Mráček, ze kterého se vyklubal Muf, spadl do studny a Jůheláci ho zachraňují. — Pip s Otylkou hrabou listí, zahradu čistí. — Drsňačka s Fámulou se musí správně pirátsky "oháknout". — Tryskáček na výletě by pořád jen fotil. — Polapil představí Pipetě knihu Duhový chodníček od Zuzany Špůrové. — Mufikanti a jejich "SKA" písnička. — Jůheláci a Muf se loučí.

           11. 9. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           4. září

           Drsňačka se nemůže smířit s koncem prázdniny, a tak se rozhodne chytit sluníčko do sítě! — Jů a Hele zjistí, co Drsňačka provedla a domluví jí. Drsňačku mrzí, co provedla, nemá prostě ráda konec prázdnin. — Drahý Pip opravuje hvězdičky, pěkně jednu po druhé pak věší zpátky na oblohu.. — Tryskomyšák se zasekne v maliní, pomůže mu Tryský na svém super skateboardu.. — Drsňačka je stále otrávená z prázdnin a začátku školy, ale Fámula má nápad, co kdyby ta škola byla pirátská..? — Hary přichází s prvním dílem nové BRZORÁNOŠOU a představuje Jazzajíce - svou doprovodnou kapelu! — BRZORÁNOŠOU pokračuje a prvním hostem se stává Muf, který nechce vstávat!! — Tomáš a Filip uvádějí novou písničku pro podzimní plískanice — Jů a Hele poděkuji dětem za opravu Déčka a Muf se raduje, že má zase co rozbít.

           4. 9. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           28. srpen

           Jů a Hele se chystají na výlet, ale nestartuje jim autičko. Asi jsou za tím stálé poruchy na Déčku. Drsňačka znovu prosí děti o pomoc. — Drsňačka s Jů a Hele vyrazili na pěšky na výlet. — Drsňačka objevila Perníkovou chaloupku a u ní přivázaného Mufa. Čarodějnice mu dá perník, až když zamete. — Drsňačka s Mufem se vrací s košíkem perníčků a nabízejí Jů a Helemu, ti jen kroutí hlavou. — Na paloučku se objevil Mufo-oslík a je sním velká legrace, í-á! Jů a Hele Mufa poznají, ale nechtějí mu zkazit radost. — Pipeta si na netu píše si s hrdinkami komiksu Princezna čarodějka. Polapil je komiksem zlákán, sbalí ho a vyráží si číst. — TV Palouček - v kuchyni probíhají přípravy na oslavu narozenin Déčka, Tryskáček ovšem snědl dort. — Tryskáček zase nemůže odolat pokušení spořádat už druhý dort, Tryský ho zkusí rozptýlit písničkou Mifukantů. — Tryskáček je hlava a našel způsob, jak dort znovu nesníst. Vytvořil ho z jiných ingrediencí a oslava může začít..

           28. 8. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           21. srpen

           Na paloučku i v srpnu dozrály třešně a Jů a Hele se na ně vypravili. Ale za nimi také letí Muf.. — Jů a hele v klidu sbírají třešně, když tu přiletí obří včela a esbere jim třešínky. Nakonec si ji ovšem odnese včelí roj.. — Mufa přestrojeného za napapanou včelu odnese včelí roj do svého úlu, Pip s Otylkou zkoumají, co se to v úlu vlastně děje. — Otylka s Pipem nakonec Mufa osvobodí tím, že mu podají do úlu chlebíček s paštikou. — Tryskáček sestrojil osýrovač vzduchu, který by mohl vonět jako parfumerie, ale bohužel se hned porouchal. Ještěže Déčko zachraňují děťulata a ne Tryskáček. — Hary právě dokončil srpnovou vypalovačku a zpívá píseň Proč, proč, proč? — Polapil je nadšen z knihy "Sofinka a záhdané zvířátko" a zve milou Pipetu na pátrací dobrodružství. — Mufikanti - Filip a Tomáš se balí na výlet, pojedou vlakem — Jů a Hele jedí chléb a je jim horko, v tom přiletí Muf a přinese jim třešně, prý pozdrav od včel.. a také se omluví za svou rošťárnu.

           21. 8. 2022 na ČT :D

           Napište nám