91 minut

20. června 2021

Obsah dílu

Jůheláci slaví mezinárodní den trpaslíků, což přivede Mufa na geniální zlobišácký plán. — Tryskomyš připravuje snídaňové sýrové prkénko, ale je přepadena Mufopaslíkem. — Muf přemluví Fámulu, aby se s ním coby želva vydala na loudění cukrlat. — Pip a Otylka vyrábí letní obláčky a prokouknou Mufa i Fámulu. — Muf s Harym zjistí, že ne moc snadno se želva po dně honí. — Muf si potřebuje odfrknout od Mufopaslíkování. — Mufikanti a písnička Já se v tom nevyznám. — Jůheláci se loučí , těší se na léto a na trpalsíky a připomínají i mezinárodní den otců.

Části dílu

00:08
Jůheláci slaví mezinárodní den trpaslíků, což přivede Mufa na geniální zlobišácký plán.
  04:16
  Tryskomyš připravuje snídaňové sýrové prkénko, ale je přepadena Mufopaslíkem.
   18:57
   Muf přemluví Fámulu, aby se s ním coby želva vydala na loudění cukrlat.
    25:08
    Pip a Otylka vyrábí letní obláčky a prokouknou Mufa i Fámulu.
     38:01
     Muf s Harym zjistí, že ne moc snadno se želva po dně honí.
      53:55
      Muf si potřebuje odfrknout od Mufopaslíkování.
       61:21
       Mufikanti a písnička Já se v tom nevyznám.
        87:36
        Jůheláci se loučí , těší se na léto a na trpalsíky a připomínají i mezinárodní den otců.
         Přehrát celé video
         Stopáž91 minut
         Další díl
         27. června 2021

         Přehled dílů

         690 dostupných
         Stopáž90 minut

         21. července

         Muf s Fámulou budí děti, protože začíná KINO DINO! — Z Mufa a Fámuly jsou dva rudí Indiáni volající va, va, va! — Muf si pochutnává na popcornu, Fámula na limče a sledují jak jinak - KINO DINO! — Muf hledá na mapě Černý móře, kde je prý ukrytý poklad, a je překvapen, že na mapě jsou jenom modrý móře. — Muf s Fámulou radí dětem, aby si hlídaly svůj poklad... — Fámula coby kočička a Muf coby kocourek dětem představují knížku s názvem Nejlepší dárek. — Na Palouček přišel divácký ohlas o tom, že by diváci chtěli více muziky, Fámula s Mufem na to reagují. — Muf vybafne na Fámulu a pak se společně rozloučí s dětmi.

         21. 7. 2024 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         14. července

         Muf s Fámulou děti překvapí coby 2D placaté loutky, ale rychle dět uklidní a zcela skutečně vykouknou zpoza plátna jejich kina. — Muf básní o sobě samém až mu z toho zaskočí, Fámula mu řekne, že to má z toho naparování, Muf je překvapen. — Muf je opět ve formě a řve jako tur! Nebo jako turista...? — Muf s Fámulou dětem představují knížku s názvem O kapku víc sami. — Do kina Dina se dostaví rozpůlený kouzelník Tomáš Pavelka! — Nastal čas na bleskový fórek Mufórek, tentokrát o stonožce. — Jsou tady Mufikanti s písničkou "Ono to není snadné". — Finito Mufinito, Kino Dino dnes zavírá!

         14. 7. 2024 na ČT :D
         Stopáž91 minut

         7. července

         Muf a Fámula lákají na další promítání písničkou s melodií Já do lesa nepojedu. — Fámula coby princ hledá sličnou princeznu, kterou chce pojmout za ženu. Muf Ježibaba se nabízí jako zakletá princezna, ale cukrle z toho stejně nekápne. — Muf v přestrojení za žabáka žádá Fámulína o pusinku, ale nedostane ji. — Brzoránošou a v ní Hary, Jazzajíci a pyšná princezna — Do kina je možné jít na film o zlomeném srdci, do Kina Dina na film o Drsňačce Ukrutné a zlomené šavli. — Muf vypráví Fámule vtípky, oba se dobře baví. — Kino Dino uvádí unikum - veleslavný cirk! — Kino Dino se loučí a Muf s Fámulou děti posílají na hřiště, pápá.

         7. 7. 2024 na ČT :D
         Stopáž91 minut

         30. června

         Muf s Fámulou si nadšeně prozpěvují o prázdninách a chystají se na pouštění filmečků zlobifilmečků. — Mufánkův zlobišácký fond uvádí zlobifilm s názvem Mufookounek. — Muf se ve filmu promění v horu cukrlat a Fámula mu řekne, že je k sežrání. — Muf s Fámulou se převléknou za morčata, aby dětem hezky představili knížku, která je o dvou morčatech. Jmenuje se "Morčata v akci". — Muf a Fámula se cpou popcornem a pouštějí další příběh, tentokrát o tom, jak si Tryskáček otvírá vlastní sýrový obchod. — Muf skrytý za kadibudkou si myslí, že vystraší Fámulu, když udělá bububu, ale to mu nevyjde. — Muf a Fámula se radují a pouštějí písničku "Všichni jsou už v Mexiku", kterou zpívají nejen Mufikanti, ale i mnozí další, protože všichni jsou už v Mexiku. — Muf s Fámulou se loučí malou rozepří o tom, zda jsou prázdniny zlobišácký nebo dobroskuňácký.

         30. 6. 2024 na ČT :D
         Stopáž91 minut

         23. června

         Muf na léto dětem vybuduje KINO DINOsaurus, aby z něj mohli s Fámulou dětem i o prázdninách pouštět příběhy z Paloučku. — V Kinu Dinu se právě promítá scénka s Olgojem Chorchojem, ve které účinkují Jů, Hele a taky Žán Pól! — Muf s Fámulou dětem pomocí němého filmečku a stínohry představí knížku "Pohádky o zlobivých bagrech". — Fámulka a Muf tentokrát pustí místo filmu oblíbenou písničku - "Na hradě Sejraštejn" — A je tu Brzoránošou a v ní Hary, Jazzajíci a velmi unavený Džin z lampy. — Džin odjíždí na prázdniny a pošle z nich Mufovi s Fámulou pohled, na které jsou namalované šunky, to proto, že si konečně válí šunky. — A nyní píseň našich Mufikantů, je to jak jinak Písnička o kinu, protože být milovník kin je vždycky in. — A je konec promítání, Muf s Fámulkou se loučí. Ale příště jedeme dál. KINO DINOsaurus tu bude skoro celé prázdniny!

         23. 6. 2024 na ČT :D
         Stopáž91 minut

         16. června

         Muf a Fámula balí kufry na prázdniny. — Pipeta a Pip doporučují Fámule a Mufovi základní prázdninové vybavení. — Muf předstírá, že je mráček a zlobí Jůheláky. — Tryskomyši čtou knížku "Jedna dvě v lese"… — Tryskomyši mají ještě jednu knihu. Jmenuje se "Kamarádi z medového lesa"... — Brzoránošou navštívila věčně mladá královna Kleopatra… — Pokračování Brzoránošou s Kleopatrou… — Muf a Fámula mají kompletně zabaleno na prázdniny…

         16. 6. 2024 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         9. června

         Fámula vyhlašuje soutěž "O plyšového Milouše". — Muf hledá semínko vzácné květiny Mufice měňavé. — Mufice měňavá promění Mufa v Pipa. — Muf v se v převleku za pošťáka snaží přezlobišákovat Jůheláky. — Otylka si je jistá, že Plyšového Milouše vyhraje Muf, a že jsou v tom čáry. — Hary vyhlásí v Brzoránošou vítěze Plyšového Milouše, který získá knihu. — Plyšový Milouš Muf čte v rádiu Palouček ukázku z knihy "Zprávy tajnou řečí" . — Pip s Otylkou proubouzí mráčky "Pršáčky" a Muf věnuje Pipovi květinu Mufici měňavou.

         9. 6. 2024 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         2. června

         Fámula navrhuje, že oslavu dětí můžeme mít napořád. — Pipeta s Polapilem vyletí na koloběžce až do oblak. — Muf si na dnešek nachystal pěkně vykutálenou zlobišárničku. — Muf předstírá, že je štěstí - muška jenom zlatá a za pár cukrlat zůstane s Jůheláky… — Muf v převleku za zlatou mušku chce obelstít Harýčka, ale ten si čte knihu "Medvěd Nedvěd a medvídek Miška letí do vesmíru" — Jazzajíci se bouří, že musí zpívat píseň o pejscích a kočkách… — Dalším hostem Brzoránšou je Dítě - pan Dítě… — Na závěr Mufův fórek Mufórek…

         2. 6. 2024 na ČT :D
         Stopáž91 minut

         26. května

         Jůhelákům se zjeví Jezinka a chce, aby šli uklízet studánky. — Pip s Otylkou se chystají na Otevírání studánek. — Tryskáček a Tryský čtou knihu „Zákeřné keře“ — Muf a Fámula si hrají na piráty, když v tom uvidí žraločí ploutve... — Muf chystá zlobišárnu na všechny, kdo by se chtěli koupat v rybníku… — Jazzajíci zpívají písničku o Kotrmelíně… — Brzoránošou navštívila paní profesorka Kotrmelína… — Mufí heslo na závěr zní: Cvičte kotouly, nebudete za mouly.

         26. 5. 2024 na ČT :D
         Stopáž91 minut

         19. května

         Muf chystá další geniální zlobišácký plán. — Muf narafičil na Jůheláky kaktusokytku. — Muf se přišpendlil na kaktusokytku. — Pip vysává jarní vůně. — Drsňačka a Fámula hrají hru "Loďě". — Začíná Brzoránošou se Šehrezádou. — Brzoránošou se Šehrezádou pokračuje. — Jůheláci a Muf se loučí s kamarády.

         19. 5. 2024 na ČT :D

         Napište nám