
22. listopadu 2020
Část: Fámula a Muf se hádají o počítadlo a loučí se s kamarády!
Obsah dílu
Jů a Hele zdravě snídají, pochvalují si ovoce a čistou vodu. — Ke stolku se zbytky snídaně přiletí Muf, rozčiluje se, že tu nejsou žádné dobroty a k pití jen voda. — Pip s Otylkou zalévají podzimní kytky dešťovou vodou ze sudu — Hary Šoumen a Otylka si zpívají píseň Podzimní listí — Muf tajně mlsá zavařeniny, přistihne jej teta Pipeta, dá mu místo marmelády ovoce A ještě Mufa naučí, jak si takové jablíčko správně umýt, aby se neplýtvalo vodou — Tryský a Tryskáček hovoří s Otylkou o vhodnosti dešťové vody ze sudu k nakládání sýrů. — Mufikanti. Filip učitel zkouší žáka Tomáše z počtů. Zpívají píseň: „Počítání“ — Fámula a Muf se hádají o počítadlo a loučí se s kamarády!
Části dílu
Přehled dílů
6. července
Jůheláci si vyrazili pod stan. — Edmond a Lucy: Oříškovinky — Muf nechce pustit Jůheláky do lesa. — Čičíni — Pip nastavuje pěkný letní den. — Racčí hlídka vytipovala vor Drsňačky do soutěže. — Anča a Pepík — Drsňačka děkuje všem a zapomene na Fámulu. — Sběratel zvuků — Brzoránošou navštíví pan Školník. — Rafík — Pokračování rozhovoru s panem Školníkem. — Krtík — Písnička o škole prázdnin. — Silverpoint II — Jůheláci a Muf zvou všechny k Déčkové soutěži.
29. června
Muf se obává, že prázdniny mohou rychle utéct. — Edmond a Lucy — Muf budí Jůheláky. — Čičíni — Jů našlo starou konvičku od čaje a kouzelný čajový sáček. — Tryskáček píše katastrofický román. — Nejmenší slon na světě — Drsňačce se při praní obarvila vlajka na růžovo. — Sběratel zvuků — Muf předstírá, že je zapomenutý pupen třešně. — Zvířáci — Jazzajíci hádají, co za hosta přijde do Brzoránošou. — Rafík — Brzoránošou navštíví paní Nuda. — Krtík — Pip váží letní počasí. — Silverpoint II — Pip a Muf představují letní Déčkovou soutěž.
3. ledna 2021
Jůheláci zjišťují, že Studio kamarád má narozeniny a vítají vzácného hosta – Jiřího Chalupu — Tryskomyši u kola vzpomínek roztáčejí archiv videoklipů 1 — Kolo vzpomínek teď prozměnu roztáčejí Pip s Otylkou 1 — Teta Pipeta, Jean Paul a Fámula pečou slavnostní dort a také roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Fámula připravuje s Harym slavnostní nápoje a znovu roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Mufikanti Filip a Tomáš společně s Jůheláky a Mufem zpívají oslavnou píseň k narozeninám. — 1) Na závěr si přeje vzpomínkovou písničku i vzácný host – Jirka Chalupa 1