
17. března 2019
Část: Muf, v převleku za Mimozemšťana, pronajme za kus sejra Tryskomyším raketu. Tryskomyšky letí vesmírem, radují se.
Obsah dílu
Muf v převleku za Mufouka straší Fámulu, nakonec je to ale on, kdo spadne na kebuli. — Fámula zjistí, že ve středu je Světový den štěstí. Muf chce chodit v pavoučím převleku koledovat cukrlata. — Jů a Hele hledají v lese jarní kvítka, Hele je chce trhat, Jů jej napomíná – květy jsou chráněné. — Pip a Otylka čekají u stroje na proměnu tety Pipety. Ta si přeje motýlí křídla, aby mohla letět vítat jaro. — Muf zjistí, že Hary má doma šneka jako domácího mazlíčka. — Tryskomyšky si čtou knihu DO VESMÍRU!, Tryskáček zatouží po raketě. — Muf, v převleku za Mimozemšťana, pronajme za kus sejra Tryskomyším raketu. Tryskomyšky letí vesmírem, radují se. — Filip a Tomáš jako trampové objeví raketu – píseň Kosmickej vandr. Vyděsí je Muf jako dravý Mimozemšťan. — Otylka a teta Pipeta s křídly sledují Mufa, jak po Paloučku lítá v přestrojení za Jaro!
- Vyrobeno 2019
- Země původuČesko
Části dílu










Přehled dílů

24. května
Jůheláci jsou uprostřed napínavého klání v člobrdu. — Mlsné medvědí příběhy — Muf má vlastní pravidla člobrda. — Lena na statku — Otylka s Pipem složili Kytkoledu. — Bláznivá kapela — Tryskomyši představují knížku Ester Staré a Marcely Vostřelové O zzzvídavé včele Elle. — Bob a Bobek na cestách — Pozvánka na festival Mezi ploty. — Jsou jiní! III — Brzoránošou s Mufklapsonem. — Muchomůrek a Muchlíci — V Brzoránošou zvou na festival Zlínfest. — Střelená střední — Jůheláci a Muf se loučí.

3. ledna 2021
Jůheláci zjišťují, že Studio kamarád má narozeniny a vítají vzácného hosta – Jiřího Chalupu — Tryskomyši u kola vzpomínek roztáčejí archiv videoklipů 1 — Kolo vzpomínek teď prozměnu roztáčejí Pip s Otylkou 1 — Teta Pipeta, Jean Paul a Fámula pečou slavnostní dort a také roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Fámula připravuje s Harym slavnostní nápoje a znovu roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Mufikanti Filip a Tomáš společně s Jůheláky a Mufem zpívají oslavnou píseň k narozeninám. — 1) Na závěr si přeje vzpomínkovou písničku i vzácný host – Jirka Chalupa 1



