91 minut

28. května 2017

Obsah dílu

Muf, aby mohl tropit zlobišárny, se přestrojí za kouzelného dědečka s kouzelnou hůlkou. — Mufoděda slíbí Fámule a Harymu splnění přání, ti si přejí místo mluvení zpívat. Potměšilé kouzlo zruší až jejich opravdové přání - ať pokračuje vysílání! — Kouzelný děda Muf plní Tryskomyškám jejich přání - chtějí stále tancovat, aby mohli soutěžit a vyhrát Star Dance. Málem se utancují k smrti, naštěstí je napadne zlomyslné kouzlo stopnout. — Otylka si přeje u kouzelného dědy, aby se s Pipem pořádně zasmáli! Mufa její přání rozčílí a mizí. No a Pip s Otylkou si vyprávějí veselou popletenou pohádku o perníkové chaloupce. — Jů a Hele si zdobí každý svou půlku dortu, jejich přání zní, aby mohli někomu udělat radost. Vzteklý Mufoděda mizí, Jůheláci se rozhodnou, že na dort pozvou všechny kamarády z paloučku. — Mufikanti si přejí od dědy Mufa, aby z Filipa byl nápadník, co se bojí včel, z Tomáše fešná včelařka a z Mufa včela. Stane se a trojice zazpívá píseň „Včelařka“. — Muf se loučí a zve děti do Zlína na Mezinárodní filmový festival!

Části dílu

00:00
Muf, aby mohl tropit zlobišárny, se přestrojí za kouzelného dědečka s kouzelnou hůlkou.
  11:46
  Mufoděda slíbí Fámule a Harymu splnění přání, ti si přejí místo mluvení zpívat. Potměšilé kouzlo zruší až jejich opravdové přání - ať pokračuje vysílání!
   22:00
   Kouzelný děda Muf plní Tryskomyškám jejich přání - chtějí stále tancovat, aby mohli soutěžit a vyhrát Star Dance. Málem se utancují k smrti, naštěstí je napadne zlomyslné kouzlo stopnout.
    30:20
    Otylka si přeje u kouzelného dědy, aby se s Pipem pořádně zasmáli! Mufa její přání rozčílí a mizí. No a Pip s Otylkou si vyprávějí veselou popletenou pohádku o perníkové chaloupce.
     47:15
     Jů a Hele si zdobí každý svou půlku dortu, jejich přání zní, aby mohli někomu udělat radost. Vzteklý Mufoděda mizí, Jůheláci se rozhodnou, že na dort pozvou všechny kamarády z paloučku.
      60:08
      Mufikanti si přejí od dědy Mufa, aby z Filipa byl nápadník, co se bojí včel, z Tomáše fešná včelařka a z Mufa včela. Stane se a trojice zazpívá píseň „Včelařka“.
       88:21
       Muf se loučí a zve děti do Zlína na Mezinárodní filmový festival!
        Přehrát celé video
        Stopáž91 minut
        Další díl
        4. června 2017

        Přehled dílů

         
        Video nelze z licenčních důvodů přehrát
        Stopáž91 minut

        16. června

        16. 6. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        9. června

        Fámula vyhlašuje soutěž "O plyšového Milouše". — Muf hledá semínko vzácné květiny Mufice měňavé. — Mufice měňavá promění Mufa v Pipa. — Muf v se v převleku za pošťáka snaží přezlobišákovat Jůheláky. — Otylka si je jistá, že Plyšového Milouše vyhraje Muf, a že jsou v tom čáry. — Hary vyhlásí v Brzoránošou vítěze Plyšového Milouše, který získá knihu. — Plyšový Milouš Muf čte v rádiu Palouček ukázku z knihy "Zprávy tajnou řečí" . — Pip s Otylkou proubouzí mráčky "Pršáčky" a Muf věnuje Pipovi květinu Mufici měňavou.

        9. 6. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        2. června

        Fámula navrhuje, že oslavu dětí můžeme mít napořád. — Pipeta s Polapilem vyletí na koloběžce až do oblak. — Muf si na dnešek nachystal pěkně vykutálenou zlobišárničku. — Muf předstírá, že je štěstí - muška jenom zlatá a za pár cukrlat zůstane s Jůheláky… — Muf v převleku za zlatou mušku chce obelstít Harýčka, ale ten si čte knihu "Medvěd Nedvěd a medvídek Miška letí do vesmíru" — Jazzajíci se bouří, že musí zpívat píseň o pejscích a kočkách… — Dalším hostem Brzoránšou je Dítě - pan Dítě… — Na závěr Mufův fórek Mufórek…

        2. 6. 2024 na ČT :D
        Stopáž91 minut

        26. května

        Jůhelákům se zjeví Jezinka a chce, aby šli uklízet studánky. — Pip s Otylkou se chystají na Otevírání studánek. — Tryskáček a Tryský čtou knihu „Zákeřné keře“ — Muf a Fámula si hrají na piráty, když v tom uvidí žraločí ploutve... — Muf chystá zlobišárnu na všechny, kdo by se chtěli koupat v rybníku… — Jazzajíci zpívají písničku o Kotrmelíně… — Brzoránošou navštívila paní profesorka Kotrmelína… — Mufí heslo na závěr zní: Cvičte kotouly, nebudete za mouly.

        26. 5. 2024 na ČT :D
        Stopáž91 minut

        19. května

        Muf chystá další geniální zlobišácký plán. — Muf narafičil na Jůheláky kaktusokytku. — Muf se přišpendlil na kaktusokytku. — Pip vysává jarní vůně. — Drsňačka a Fámula hrají hru "Loďě". — Začíná Brzoránošou se Šehrezádou. — Brzoránošou se Šehrezádou pokračuje. — Jůheláci a Muf se loučí s kamarády.

        19. 5. 2024 na ČT :D
        Stopáž91 minut

        12. května

        Rozjařená Otylka zdraví kamarády… — Slavíme Den matek a tak Jůheláci vzpomínají na maminku… — Drsňačka si najme Polapila jako kormidelníka a chce, aby ji dovezl do Ananas Bananas… — Polapil spletl směr a dopravil Drsňačku na rybník u Štěpánovic… — Tryskáček a Tryský čtou knížku "Malé pohádky pro malé děti"... — Mufikanti se vydali do Tichostánu… — Mufikanti zachrání Tichostán před tichem… — Muf si vyslouží koblihu a chce, aby z ní teta Pipeta vykouzlila ještě větší...

        12. 5. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        5. května

        Jůhelákům zmizely rohlíky. Že by za snídaňovou záhadou stál Muf? — Pan Pip a Otylka čtou knihu "Kdo roste v parku". — Hasiči mají svátek a Tryskomyši si povídají, co dělat při požáru. — Teta Pipeta s Fámulou pomáhají vstát přejedenému Meldovi. — Muf se převlékl za kohouta a chystá převelikou zlobišárnu. — Muf převlečený za kohouta se v Brzoránošou vydává za ptačího pěvce. — Jezinka Evelýna poradila znuděné Drsňačce, aby zkusila kariéru Bludičky. — Fámula se loučí. Kamarádi, máme vás rádi!

        5. 5. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        28. dubna

        Muf uzmul Fámulin hřeben a prchá před česáním. — Mufova a Fámulina tahanice o hřeben probudila tetu Pipetu, ta se do rozmíšky vloží. — Pip maluje den jako malovaný a zdraví s Otylkou kamarády. — Tryskomyši stěhují pryč kamna, protože už nejsou potřeba. — Jůheláci si vyrazili na ryby, ale má to háček. — Brzoránošou. Náměsíčný pan Mrákota prozrazuje zajímavosti z říše spánku. — Brzoránošou by mohla pokračovat, kdyby dřímající pan Mrákota nezabloudil ve studiu. — Teta Pipeta, Muf a Fámula se loučí. Kamarádi, máme vás rádi!

        28. 4. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        21. dubna

        Muf si během Jůhelácké snídaně hraje s Pipetinou kouzelnou hůlkou. — Muf si dál zahrává s kouzelnou hůlkou, což se mu nevyplatí. Ještěže jsou Jůheláci dobráci a vyčarují ho z rampouchu zpět. — Pip si na jaro posiluje svaly a Otylka mu asistuje. — Muf při svých zlobišárnách nastydl a rozhoduje se další nechat na lepší počasí. — Tryský čeká na Tryskáčka a láká ho na sýr. — Drsňačka zkouší, jak dlouho dokáže vydržet pod vodou. — Brzoránošou s hostem panem Lupáčkem, který je závislý na lupání bublinkových fólií. — Hele a Muf se loučí a těší se na zbytek dubna bez zlobišáren.

        21. 4. 2024 na ČT :D
        Stopáž90 minut

        14. dubna

        Muf se pozval k Jůhelákům na snídani. Zbaštil marmeládu a co to? Najednou má všechny na světě rád! — Polapil maluje u Pipety zeď. Sice nemohl najít štafle, ale má dokonalý zlepšovák. Nebo že by nebyl zas tak dokonalý? — Tryskáček z Polapilových štaflí krmí ptáčka v budce, což nebyl šťastný nápad. — Mufovy Raketově Rychlé Recepty dnes na téma Vaření z místních surovin. — Drsňačka maluje Fámule truhlu na mašle pestrými pirátskými barvami. — Tomáš a Filip představují novou rubriku Cestopis na předpis. — Tomáš a Filip navštěvují královské sídlo v Mufonésii. — Pip vymyslel nový květinový záznamník, na který nahrál zprávu: Kamarádi, máme vás rádi!

        14. 4. 2024 na ČT :D

        Napište nám