
17. června 2012
Část: Vrabčák Lojza – Hurá na keramiku
Obsah dílu
Muf se asi nikdy nezmění, a tak se hned po ránu chová k divákům jako hulvát. Snad se to Martinovi podaří napravit. — Tomáš a Filip zpívají svoji píseň Myš, kamaráde, myš. — Kronika Jů a Hele: Tryskomyši a tajemný sýroportál — Jů a Hele plánují prázdniny. — Muf se holedbá, jak umí krásně zpívat, ale jeho výkon není zrovna nejlepší. — Fámulina šouparáda — Muf se neustále vytahuje, a tak se Martin snaží vše napravit a Studio Kamarád divákům zpříjemnit. Muf také ohlašuje soutěž „Každý může být vítězem“. — Vrabčák Lojza – Hurá na keramiku — Filip, Tomáš a jejich píseň Snídaně s Jů a Hele. — Kabaret z maringotky — Další příhody Robinsona a Neděle na opuštěném ostrově kdesi v Karibiku. — Ankety s dětmi - Co to znamená, že je někdo chudý? — Chválím tě, země má - Písnička z pořadu Hodina zpěvu — Muf už je z celodenního vychloubání tak znavený, že musí poprosit Martina, aby se místo něj rozloučil s diváky.
Části dílu
Přehled dílů
17. srpna
Muf si vynalezl osobní mráček leďáček proti letnímu vedru. — Čičíni — Jůheláci si postavili vesmírnou loď. — Zvířáci II — Blíží se start Jůhelácké rakety do vesmíru. — Anča a Pepík — Drsňačce při sjížděni Niagárských vodopádů uplavaly obě boty a tak by potřebovala nové. — Sběratel zvuků — Tryskomyši představují knihu "Stromové" od Zuzany Čupové. — Rafík — Dnešním hostem Brzoránošou bude mistryně v karate. — Krtík — Karatistka skončila s karate, za to pěstuje karotku. — Pipi Dlouhá punčocha — Muf a Fámula se loučí a děkují dětem, že pomáhají zachránit déčkové ovečky.
10. srpna
Otylku čeká tajemná plavba s Drsňačkou Ukrutnou. — Čičíni — Jůheláci chytí u rybníčku Žižlíka. — Zvířáci II — Tryskomyši představují knihu Fuj, to je hnusný – fuj to je opravdu super. — Anča a Pepík — Fámula a Tryský vyzývají děti k letní soutěži. — Sběratel zvuků — Do Brzoránošou prý dorazí dva hosté, co se budou hádat. — Rafík — Jezinka a Smolíček v Brzoránošou. — Krtík — Filip, Tomáš a pytlácká písnička. — Silverpoint II — Muf a Fámula se loučí s dětmi.
3. ledna 2021
Jůheláci zjišťují, že Studio kamarád má narozeniny a vítají vzácného hosta – Jiřího Chalupu — Tryskomyši u kola vzpomínek roztáčejí archiv videoklipů 1 — Kolo vzpomínek teď prozměnu roztáčejí Pip s Otylkou 1 — Teta Pipeta, Jean Paul a Fámula pečou slavnostní dort a také roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Fámula připravuje s Harym slavnostní nápoje a znovu roztáčejí Kolo Vzpomínek. — Mufikanti Filip a Tomáš společně s Jůheláky a Mufem zpívají oslavnou píseň k narozeninám. — 1) Na závěr si přeje vzpomínkovou písničku i vzácný host – Jirka Chalupa 1