Gossip, The Mars Volta a Friendly Fires bez playbacku rovnou za nosem

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

GOSSIP trojčlenné americké indie rock seskupení, založené Beth Dittovou, kytaristou Bracem Painem a Hannah Billieovou, která hraje na bicí. Kapela pochází z amerického státu Arkansas a většinou od roku 2007 hrála po hudebních klubech. Před časem prorazili s písní Heavy Cross z alba Music for Men.

MARS VOLTA je americká hudební skupina, kterou založili Cedric Bixler-Zavala a Omar Rodriguez-Lopez. Jsou obecně považováni za kapelu, s heavy punkovými, progresivními a latinskými vlivy. Proslavili se divokou živou show, mystickými texty a experimenty, ambientní hudbou, pomáhající dotvořit atmosféru.

Britská electro-kytarová trojice FRIENDLY FIRES se po úspěchu bezmála tři roky starého eponymního debutu připomněla s novou nahrávkou a vydala desku Pala. Podobně jako debut, rovněž na novince s kapelou spolupracoval producent Paul Epworth. Do výsledného výběru se dostalo jedenáct skladeb. Friendly Fires se při svém turné představila třeba na festivalech Hurricane a Southside v Německu a Frequency v Rakousku.

Originální názevLive From Abbey Road III.
Stopáž49 minut
Rok výroby 2010
 T
ŽánrDokument