Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • HAAS 17. 7. 2011 15:51 Reagovat 0 0

    Skvělý dokument

    Je to skvělý dokument, je pěkné, že byl vysílán ještě nedávno. A i když má dabing vážně některé, ale opravdu malé chybičky, jde o velmi nádherný dokument... DOPORUČUJI SHLÉDNOUT! Nejen BBC umí napsat a natočit skvělé dokumenty, jak vidím!

  • oldrich.olmer 8. 7. 2011 10:51 Reagovat 1 0

    Kyslík při potápění

    Skvělý pořad jen překlad zabodoval...při potápění se v lahvých nepoužívá čistý kyslík(kromě technických potápěčů při dekompresi v 6 metrech) ale stlačený vzduch protože čistý kyslík způsobí se vzrůstající hloubkou kyslíkovou otravu. Doufám že se někdo neinspiruje a nepůjde se potápět s čistým kyslíkem....byl bz to jeho poslední ponor...

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi