Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Ing. Zdeněk DOBIÁŠ 11. 5. 2011 17:04 Reagovat 6 0

    ISERA opravdu není přítokem RÝNA a ten se nevlévá do Středozemního moře

    REDAKCE POŘADŮ PRO DĚTI A MLÁDEŽ - pořad PÁTRÁNÍ SVĚTLUŠKY LUCIE Dobrý den, v dnešním odpoledním pořadu pro děti a mládež o čištění odpadních vod přejatém od francouzské televize produkce nešťastným způsobem nezachytila chybu buď překladatele (o čemž silně pochybuji - neboť ten musí znát reálie nazpaměť), či komentátora, který dětem tvrdí, že řeka Isera je přítokem RÝNA (sic!), který se vlévá do Středozemního moře (sic!!). Pokládám za tragické, že takovéto základní neznalosti zeměpisu ze 6. třídy základní školy mohou redaktorovi projít mezi prsty. Za takovou pokleslou úroveň ČT1 zejména v pořadech pro děti se hluboce stydím a zajímalo by mne co v tom ČT hodlá dělat, aby takových trapností ve výchovných pořadech nebylo. Ing. Zdeněk DOBIÁŠ

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi