Město nebo venkov? Kde jsou lepší řidiči? Přímý přenos zábavně-soutěžního večera celostátního testu řidičských dovedností uvádějí Lucie Výborná a Aleš Háma. Účinkují: A. Polívková, Y. Blanarovičová, A. Hemala a další. Režie M. Čech

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Kdo jsou lepší řidiči? Řídí lépe lidé na venkově nebo ve městech?

Čtvrté pokračování největšího celostátního testu řidičských dovedností bude zaměřeno na jaro na silnicích. Po zimním období je povrch vozovek ještě poznamenán zimou a na cesty vyráží spousta řidičů, kteří během zimy neřídí.

Velikonoční speciál diváky vyzkouší ze zvládání běžných i krizových dopravních situací, např. i srážky se zvěří, dopravní situace s cyklisty, chodci apod.

Pokud diváci odešlou během přímého přenosu své odpovědi pomocí SMS, dozví se, kolik by zaplatili na pokutách, kolik by získali trestných bodů, jestli by nepřišli o virtuální řidičský průkaz a zároveň mohou vyhrát Ford Focus.

Ve studiu proti sobě budou tentokrát soutěžit diváci z venkova a diváci z měst. Přímým přenosem zábavně – soutěžního večera celostátního testu řidičských dovedností provázejí Lucie Výborná a Aleš Háma.

Účinkují: A. Polívková, A. Hemala, Y. Blanarovičová a B. Klepl
Režie: Michael Čech

Stopáž81 minut
Rok výroby 2012
 L
ŽánrZábava