Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Nedobrovolný sponzor monopolů 23. 5. 2010 00:10 Reagovat 0 0

  ČT - Veřejnoprávní nesmysl dle zákona.

  Na co je nám takováto veřejnoprávní televize, když chodíme do práce a spoty ve vysílacím čase 13:30 nevidíme? Na placení poplatků a jinak na nic. Slovy klasika: "Jen včely jsou na med..." V neděli se spoty nevysílají, takže je už neuvidím. Ne že bych po těch spotech tak toužil, ale na tomto příkladu je vidět , jaký hloupý nesmysl (ČT) si to platíme. Chce to jasnou změnu ve vobách a stejně tak i v ČT.

 • Tomáš 20. 5. 2010 14:07 Reagovat 0 0

  Dobrý den chtěl bych se zeptat zda jsou každý den pouštěny stejné klipy jen v jiném pořadí? Myslim to v 13:30

 • Oskar Treml 19. 5. 2010 07:27 Reagovat 0 0

  ONLINE nelze = Kocourkov

  Polozme si jednoduchou otazku: Kolik stran by protestovalo, kdyby byly propagovany i v iVysilani. A polozme si otazku, kolik stran se asi zdraha poskytnout prava k odvysilani sve reklamy i na internetu. Mozna, ze mnohe o to dokonce zadaly, ale bylo jim odpovezeno, ze CT nemuze od nich prava ziskat. Podle zakona :-). A nebo to muze byt obycejna lenost. Zakon podlozeny lenosti, nebo lenost podlozena zakonem - jedno z toho to bude :-)

 • Stanislav Janeček 17. 5. 2010 15:50 Reagovat 0 0

  ONLINE nelze

  Napsal jsem na ČT ohledně toho online vysílání volebních spotů a bohužel, nelze to z důvodu autorských práv: "Dobrý den, pořad Volby 2010 případně volební spoty jednotlivých subjektů nemůžeme uveřejnit na našich internetových stránkách, jelikož nevlastníme autorská práva pro jiné než televizní užití. V případě zájmu jistě naleznete tyto předvolební spoty na stránkách konkrétních stran a uskupení." Tak se asi nedá nic dělat :-(

 • Petr 17. 5. 2010 14:17 Reagovat 0 0

  Také bych ocenil možnost dívat se online.

  Předpokládám, že problém bude v autorských právech, ale i tak, nemohla by v tom ČT přeci jenom něco podniknout?

  • ČT 17. 5. 2010 15:55 Reagovat 0 0

   Licence

   Dobrý den, máte pravdu. ČT nevlastní práva k uveřejnění spotů jednotlivých stran na internetu, smí je "pouze" vysílat. Děkujeme za pochopení. ČT

 • Kateřina 15. 5. 2010 15:33 Reagovat 0 0

  iVysílání

  Připojuji se k pánům, Volby 2010 by měly být vysílany také online. Nemám televizi a nemám možnost spoty shlédnout.

  • Franta Běžný 26. 5. 2010 23:41 Reagovat 0 0

   ČPS

   Pokud vás taky *** že je vše na internetu omezováno a nebere se jako svobodné médium, je jediná volba volit ČPS, třeba potom uvidíme i volební spoty on-line, nebo nebute dakovej problém koupit práva na vyslání v TV i na internetu (nevidim v tom rozdíl, médium jako médium, nekdo má PC nekdo TV) a třeba uvidíme někdy i MS v hokeji, atd, atd...

   Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

 • Rostislav 15. 5. 2010 13:32 Reagovat 0 0

  Určitě se připojuji za to, aby se dal pořad do ivysílání. Nemusí jít o dávání do archivu, pokud to třeba nějak odporuje nějakým zákonům, ale vysílání přes internet by dávalo smysl. Já jsem také v zahraničí a tím pádem pořad nemůžu vidět, což si myslím, že by se mělo udělat - zvlášť to má smysl pro lidi, kteří se také chtějí účastnit voleb! Nevím, jestli je to technicky možné takhle udělat a zvládnout ,ale kdyby se vám to podařilo, určitě by se našlo dost lidí, kteří by to ocenili.

 • Robert 14. 5. 2010 13:54 Reagovat 0 0

  PROČ nemáte online vysílání

  Proč nevysílate předvolební spoty stran také zde na online ? Momentálně nemám doma televizi, nemůžu tedy tyto spoty shlédnout... PROČ ?

 • Michal 14. 5. 2010 13:46 Reagovat 0 0

  pustit online

  prosím zařadit do ivysílání

 • Mirek 13. 5. 2010 17:07 Reagovat 0 0

  Taky bych rád ivysílání tohoto pořadu!

  Je možné dát prezentace jednotlivých stran sem na web jako online pořad? Díky!

  « | | 1 2 | | » (2)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi