Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Catherine 4. 9. 2003 21:43 Reagovat 0 3

  MIMI :o)

  Jinak, ta herečka, co baly nominovaná na Oscara za vedlejší roli, se jmenuje Minnie Driver :o)

 • Catherine 4. 9. 2003 21:41 Reagovat 1 4

  Koytusi...

  Ty bláho, chlap (nebo se pod tvým pseudonymem skrývá lepá děva? :o), a líbí se mu tahle dvojka? Asi jsem fakt divná, ale vítězství Bena Afflecka v různých anketách o nej sexy chlapa na světě ... to mi přímo vyráží dech, a jeho parťák Matt je pro mě úplně stejný slizoun. Myslím tím vzhledově - no a proto se na tenhle film, i když jsem ho viděla dvakrát (poprvé v kině - a jen kvůli těm Oscarům, podruhý v televizi - a vypla jsem to) fakt dívat při případné repríze nebudu. Navíc mi podruhý vůbec nepřipadal tak chytrý, jak se o něm povídá. Ale proti gustu... - samozřejmě, někomu se líbit bude. Jen se prostě divím, že někdo může tyhle dva herce obdivovat. Ale to asi za ten scenáristický um, že...

 • Ondřej Caletka 4. 9. 2003 11:46 Reagovat 2 2

  Souhlasím s předchozím

  To že jsou B.A a M.D. dobří herci je vidět ze spousty filmů, ale to, že umí i dobrou věc napsat je vidět až z tohoto filmu. Vřele doporučuji a těším se na reprízu.

  • kenedy 11. 7. 2012 17:59 Reagovat 0 0

   mno

   ani nechci vědět jaký příšerky se ti libí, asi jen ty sama sobě, a to tě raději nechci ani vidět

 • Koytus 4. 9. 2003 09:58 Reagovat 1 2

  kvalita

  Dvojka Ben Affleck plus Matt Damon nezklame, doporučuju soundtrack z filmu

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi