Neohrožený Bud Spencer alias soukromé očko Jack Clementi pátrá po boku zrádného zločince po dodávce plné zlatých cihel. Německo-italský kriminální film (1988). Dále hrají: M. Demongeotová, G. Copleston a další. Režie Steno

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Neohrožený Bud Spencer alias detektiv Jack Clementi se kvůli ožehavé pojistné události mateřské firmy Lloyds bude muset tentokrát nechat zavřít do vězení. Jedině tam se totiž může dostat do blízkosti chlápka, jenž před 15 lety ukradl náklaďák plný zlatých cihel, který tehdy ovšem beze stopy zmizel. Jack se ocitá v cele s otrlým zlodějem právě včas. Ten se totiž chystá z vězení utéct a rozhoduje se, zda by se mu nerudný hromotluk na dobytí zlatého pokladu mohl hodit. Jack podniká nebezpečnou výpravu do bažinatých lesů, kde se dodávka kdysi utopila. Do týlu mu míří zákeřný zločinec a v patách mu jsou nejen všichni francouzští policajti, ale také někdejší kumpáni, kteří byli z výhodného obchodu vyšachováni.

Druhá část šestidílného cyklu Big Man s tradičně choreograficky vyšperkovanými pěstními souboji autorské dvojice Steno – Bud Spencer.

Bud Spencer
herec

Bud Spencer

* 31. 10. 1929

† 27. 6. 2016


Originální názevIl Professore - 395 dollar l'oncia
Stopáž83 minut
Rok výroby 1988
 ST 4:3
ŽánrSeriál