Láska ji probudí ze spánku. Veronika Žilková v titulní roli rodinného seriálu (2001). Dále hrají: V. Vydra, J. Boušková, P. Mourková, N. Míková, B. Munzarová, J. Jiráň, I. Vyskočil, L. Havelková, P. Jančařík, V. Kubánková a další. Scénář J. Míka. Kamera P. Polák. Režie J. Hanuš

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Na obrazovky se vrací desetidílný seriál v titulní roli s Veronikou Žilkovou. Vypráví příběh pětatřicetileté rozvedené, bezdětné ženy, která se rozhodne žít svobodný, nezávislý, ale trochu jednotvárný život, který jí naruší nový muž. Její kamarádku Danu Svátkovou hraje Jana Boušková, která letos oslaví životní jubileum (*5. 5. 1954).

Jak už název naznačuje, scenárista využil známé pohádky o probuzení spící princezny. Jeho příběh není ani pohádkový, ani v něm nevystupuje žádná princezna, naopak je plný lidských osudů našich současníků. Bude nás provázet složitými životními situacemi mladé ženy, která po rozvodu ztratila životní elán. A teprve nové vztahy a nová setkání v ní probudí energii, která doposud jakoby v ní spala.

Růžena (V. Žilková) pracuje jako prodavačka v antikvariátu a po rozvodu tráví volný čas převážně výlety na kole s kamarádkami (J. Boušková a P. Mourková). Navenek je spokojená se svým životem, ve skutečnosti ale trpí pocitem, že se jí nic nedaří. Po smrti maminky (V. Kubánková) se Růžena rozhodne přestěhovat na Moravu, vrátit se do rodné chalupy, a tak prodává byt. A v té chvíli se setkává se svým budoucím mužem, inženýrem Šípkem (V. Vydra).

Stopáž50 minut
Rok výroby 2001
 ST AD HD 4:3
ŽánrSeriál