Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Tomáš 1. 2. 2011 13:12 Celá diskuse

Trága III

Dano, zajímalo by mě co vidíte tragického na tom co jsem napsal a proč reagujete i když to "nestojí za reakci"? Když už reagujete, dokonce ve dvou příspěvcích, proč si nedáte tu práci a nenapíšete něco konkrétního? Rád se dozvím Váš názor, pokud jste schopná ho srozumitelně formulovat.

Já jsem nikde nenapsal, že u nás je vše OK. Samozřejmě, že není. Je spousta věcí co mi v ČR vadí. Nedělám si iluze, že někde jinde ve vyspělejších státech je to bezchybné.

Moc mi ale vadí, když někdo naší situaci srovnává s tou severokorejskou a navrch obhajuje komunismus. Právě v té Koreji je dobře vidět rozdíl v tom, jak to dopadne, když se u moci drží komunistický autoritativní režim (na severu) nebo je země svobodná a demokratická (na jihu).

V té reportáži to bylo tak moc vidět, až z toho mrazilo v zádech. Nechápu jak někdo může napsat, že ten náš "marasmus" je srovnatelný s tím severokorejským. Je smutné, že si nevážíme toho co tu máme.

Kdo by to měl vidět líp než někdo, kdo zažil oba typy režimů na vlastní kůži? To máte tak krátkou paměť?

pro KJ: jak moc neanonymní je zkratka "KJ"?

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.