Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • KJ 28. 1. 2011 13:28 Celá diskuse

Ano Tomáši

jste živým důkazem, že tím, že jste se nepodepsal plným jménem, nemusíte se tady vyjadřovat jinak než otevřeně, upřímě a bez obav následků za svůj názor. Ano, novináři se u nás nebojí obhajovat neoficielní názory, bohužel jsem jen takové noviny prakticky ještě neobjevil. Ano, pokud v televizi někdo začne mít pochyby o polistopadovém vývoji, je přerušen, nedostane dále slovo (viz "Moravcova klidná nedělní poledne"). A pokud mi doporučujete emigrovat, nejste originelní, komunisti mi to kdysi taky doporučovali. Jen na okraj, KLDR nechválím, jen se zmiňuji o marasmu, jež vůbec nezáleží, jestli se odehrává v posledním modelu škodovky nebo z jízdího kola.

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.