Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • KJ 28. 1. 2011 09:22 Celá diskuse

    Zajímavé,

    z filmu mi utkvěl zejména rozhovor s vojenskou instruktorkou, zda tuší, že se chystáme sledovat jejich zemi radarem. Po jejím dotazu jestli z Pchonjangu, a odpovědi že ne že z Prahy, bylo možno z její tváře pozorovat jistou toleranci a respekt k hostům - tedy zdržela se komentáře jaká je to volovina. Jen škoda, že ten Čech ji taky neinformoval ještě o tom, že my jsme tady ten komunismus potrestali tím, že všechno to, co komunisti postavili - si dnešní mocipáni rozkradli a že partaj co to rozkradla je stále u moci a ten největší tunelář sedí na Hradě - zejména díky úplatkům v igelitových taškách. Závěrem chci říci, že po shlédnutí tohoto filmu si nejsem jist, který režim je zvrhlejší; jestli ten český nebo ten severokorejský. S určitostí lze však říci, že ten český nemá se Západoevropskými demokraciemi v zásadě nic společného.

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.