18 minut
Zoománie

Epizoda 17/17

Část: Tajemství ptačí řeči

Obsah dílu

Výprava za spárkatou zvěří — Tajemství ptačí řeči — Nesprávné krmení psů

Části dílu

00:52
Výprava za spárkatou zvěří
  Rendy láká Hanku na další setkání s jedním z našich volně žijících zvířat. Pro svůj plán ale potřebuje získat tentokrát i Bruna. Má pro něj totiž nachystaný ryze chlapský úkol, i když je jí samozřejmě jasné, že jej bude muset nejprve přesvědčit... A tak v rámci výpravy zorganizuje projížďku na čtyřkolkách, o které Bruno vždycky snil. Parádní jízda krajinou nakonec všechny přivádí až k lesu, kde se potkávají s Rendiným známým lesníkem. Bruno od něj získává onen zatím poněkud tajemný úkol. Co na něj v lese čeká? A jaký je vlastně cíl téhle výpravy do české divočiny? Zpočátku to vlastně netuší ani Hanka, ale odměna v podobě setkání hned s několika zástupci naší největší spárkaté zvěře bude stát rozhodně za to!
  05:11
  Tajemství ptačí řeči
   Chováte doma andulky? A přemýšleli jste někdy, že svým chováním nám vlastně mohou prozradit leccos o tom, jak se cítí, nebo jestli jsou spokojené? Pokud ne, nenechte si ujít další Hančinu reportáž, v níž tajemství ptačí řeči poodhalíme!
   09:14
   Nesprávné krmení psů
    Že nesprávné krmení může pejskům přivodit dokonce i hodně vážné problémy, to už Hanka ví. A protože se jedná o nejběžnější domácí mazlíčky, chce si na tohle téma posvítit. Do toho se ale připlete Bruno s podivnou sázkou - s kamarádem Radkem se totiž vsadil, že porazí jeho obrovskou dogu v jídle! A tak se Hanka nakonec pouští nejen do zjišťování pravidel správného krmení našich psích kamarádů, ale taky do natáčení Brunova kuriózního závodu s Radkovou dogou!
    15:55
    Soutěž
     Přehrát celé video

     Zoománie na sociálních sítích

     Napište nám