17 minut
Zoománie

Epizoda 1/17

Obsah dílu

Potkan Kryšpín — Pes Adina

Části dílu

02:05
Potkan Kryšpín
  Jedna hodně nepříjemná zkušenost s nemocným domácím mazlíčkem, potkanem Kryšpínem, přivede hlavní hrdinku Hanku k nápadu založit videoblog, do něhož bude natáčet vlastní reportáže ze zvířecí říše. K pomoci přemluví svého bratra Bruna, kterého sice zvířata moc neberou, ale zato rozumí počítačům i kameře. Hanku to sice stojí kapesné a taky spoustu koblih a čokolád, protože ajťák Bruno má pořádně mlsný jazýček, ale na svém rozhodnutí nehodlá nic měnit: díky Kryšpínovi si totiž uvědomila, že je na čase, aby ve svém vztahu ke zvířatům něco zásadně změnila! Mít je "jenom" rád totiž vůbec nemusí stačit - teď už ví, že je třeba o nich taky něco vědět, aby jejich světu, často hodně odlišnému od toho našeho, lidského, dokázala rozumět.
  07:40
  Pes Adina
   Příležitost pak na sebe nenechá dlouho čekat a díky změně v přístupu se jí podaří pomoct kamarádčině nemocné fence Adině.
   12:38
   Představení pořadu
    Hanka je nadšená a s Brunem za kamerou připravená podnikat další objevné a často i pořádně dobrodružné výpravy za zvířaty. Hlavní roli v jejích reportážích přitom hrají nejen domácí mazlíčci, ale třeba taky volně žijící zvířata, která jsou na první pohled zdánlivě obyčejná, přitom jejich životy v sobě skrývají často neuvěřitelné zázraky...
    15:37
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž17 minut
     Další díl
     Epizoda 2/17

     Zoománie na sociálních sítích

     Napište nám