18 minut
Zoománie

Epizoda 7/17

Část: Noční výprava za bobrem

Obsah dílu

Holubi domácí — Nemocné štěně — Noční výprava za bobrem

Části dílu

01:55
Holubi domácí
  Český rejdič, gigant nebo český bublák - že netušíte, co se za těmito zvláštními jmény skrývá? Hanka už ví, že jde o plemena holubů, ale i tak je před natáčením reportáže napjatá. Pro Káju Nedělkovou z Velké Losenice, kterou se chystá navštívit, jsou totiž holubi domácími mazlíčky úplně stejně jako třeba andulky. A nejen to, stará se o ně tak vzorně a pečlivě, že dokonce vyhrávají i soutěže! Co je ale na holubech vlastně tak zajímavého a co obnáší být jejich chovatelem? Hanka už se nemůže dočkat, až se na tohle všechno nadšené holubářky Káji vyptá.
  05:57
  Noční výprava za bobrem
   Viděli jste někdy ve volné přírodě bobra? Hančina kamarádka Rendy má tip, kde je možné tohoto největšího evropského hlodavce u nás zahlédnout a co víc, je připravená na něj nastražit i speciální noční kameru!
   10:47
   Nemocné štěně
    Ani tentokrát nebude v Zoománii chybět Hančin zvířecí případ. Tentokrát inspirovaný kamarádkou Luckou, která dlouho toužila po retrívrovi a když jí ho rodiče po dlouhém přemlouvání konečně pořídili, štěně Ringo začalo mít z ničeho nic problémy. Že průjem a nafouklé bříško nevěstí nic dobrého, to už Hanka tuší, ale co je pravým důvodem Ringových problémů, s tím bude muset oběma holkám pomoct až paní veterinářka.
    15:13
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž17 minut
     Další díl
     Epizoda 8/17

     Zoománie na sociálních sítích

     Napište nám