17 minut
Zoománie

Epizoda 5/17

Část: Setkání Bruna se srnkou

Obsah dílu

Pašování zvířat — Alergie na bleší kousnutí

Části dílu

01:50
Pašování zvířat
  Když se Hance zmínila její spolužačka, že si z dovolené dovezla vzácnou exotickou želvu, nevědomky přihrála Hance téma na reportáž. Ne, že by to byl nutně případ spolužačky, ale už dřív Hanka slyšela o tom, že zvířata si občas lidé takto přivážejí z cest proto, že se jim líbí nebo se jimi prostě chtějí jen pochlubit. Jenže při takových přesunech zvířata často pořádně trpí a to Hanku samozřejmě trápí! A tak se s Brunem rozhodnou prozkoumat toto téma blíž.
  04:24
  Setkání Bruna se srnkou
   Hančina kamarádka Rendy vytáhne na výlet do lesa i Bruna a slibuje mu překvapení. Vyklube se z něj srnka, kterou ale Bruno nepovažuje za nic mimořádného, natož překvapivého. A tak musí Rendy rychle vymyslet, jak ajťáka Bruna přece jen aspoň trochu nadchnout. Vyjde její další plán a podaří se jí Bruna obměkčit tím, že se ke zdánlivě obyčejné srnce bude moct přiblížit a dokonce si na ni sáhnout?
   10:44
   Alergie na bleší kousnutí
    Na závěr čeká na Hanku další zapeklitý zvířecí případ - sousedčin pes Bertík trpí podle všeho nějakou kožní nemocí, jenže jeho panička nechce o veterináři ani slyšet. A tak bude na Hance, aby našla způsob, jak Bertíkovi i přes tyto překážky pomoct.
    15:04
    Soutěž
     Přehrát celé video
     Stopáž18 minut
     Další díl
     Epizoda 6/17

     Zoománie na sociálních sítích

     Napište nám