Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Bohem 3. 1. 2010 13:09 Reagovat 0 0

  Oprava

  Jde, ale pouze Real media, omluva. :)

 • Bohem 3. 1. 2010 13:07 Reagovat 0 0

  Nejde

  Nejde to spustit

 • luque 29. 12. 2009 02:33 Reagovat 1 1

  prvně jsem to shlédl

  ...řekl bych nadprůměrně povedený pořed, dobrý výběr hostů - sprtovních i hudebníků.Moderátora Železného zas moc nemusím ve zprávách, ale tu komentoval celkem dobře, mělo to spád. Jediné co se mně nelíbí je jeho vyjádření k Čechovi, ktrý je jednoznačně nejlepší fotbalista ČR.

  • Marek 31. 12. 2009 13:08 Reagovat 1 0

   Ad Čech

   Ne že by Čech nebyl dobrý (snad i nejlepší současný fotbalista ČR), ale jestli se na to díváte tak, že chytá za Chelsea, tak s takovou obranou by stačila v mnoha případech v bráně stojící židle... V okamžiku, kdy Petr zasáhnout doopravdy má (obrana selže) nebo má kopnout do balónu, tak je to ubohé až tragické... Takže asi dostal, co si zasloužil...

  • pebakes 2. 1. 2010 20:19 Reagovat 0 0

   Nechápavost

   Do kolika let by měl pan Čech podávat podle pana Železného stále vynikající výkony? Proč nenaznačil také paní Zátopkové, že málo trénuje, že by měla ještě něco hodit na příští olympiádě? Galavečer, ocenění sportovců? Ha, ha... Kdo stojí za vyjádřením mluvčí(ho) čt, aby výkon Železného obhájil(a) by měl ODSTOUPIT, protože nechápe vůbec nic.

 • Martina 29. 12. 2009 00:56 Reagovat 2 1

  Je mi to líto

  Proboha!!! Měla jsem velkou radost, když jsem viděla, že pořad bude moderovat Jakub Železný. Ze zpravodajství ho mám moc ráda, je výborný. Po pár minutách sledování tohoto pořadu mi ale bylo za moderátora tak trapně, že jsem to neustála a musela přepnout. Katastrofální výkon, hrůza, trapnost...

 • Petr 29. 12. 2009 00:40 Reagovat 1 1

  pro boha,

  ten Železný je ale ***. Copak to v ČT nikdo nevidí, jak špatnej moderátor to je ?

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

 • Pavel 28. 12. 2009 17:10 Reagovat 6 7

  Fouňové

  Vzhledem ke zde většinovému množství negativních komentářů na osobu p. Železného mě donutilo si tetno pořad postit ještě jednou a nemužu si pomoct, ale pokud ty bystré a občas i vtipné připomínky někoho urazili popřípadě uráží, tak je prostě fouňa.

  • Učitel češtiny pan Teige 28. 12. 2009 18:44 Reagovat 5 1

   Pavle, nauč se česky a bude to dobré.

   • Pavel 28. 12. 2009 19:13 Reagovat 1 1

    Pane učiteli,

    dobrý den, prosím Vás mohl byste mi prozdradit, kterých chyb jsem se dopustil v mém příspěvku? Ptám se proto, abych příště již nechyboval. Moc děkuji za odpověď a s úctou Vás zdraví Pavel

  • David 28. 12. 2009 23:12 Reagovat 1 1

   Neprijatelne

   Výkon Jakuba Železného zcela nepřijatelný. To měla být oslava, ne urážky. Nemělo to ani úroveň ani vtip. Je třeba hledat pozitivní fakta nikoli interpretovat vše negativně. Korunu tomu dal mluvčí, ten by měl vědět, co říká. V jeho případě je to totálně neomluvitelné. Jediné řešení je ukončení pracovního poměru v této funkci. Jediné co fungovalo byla presentace BPA, ostatní sportovci byli zneužiti. Jak jsme se dozvěděli BPA najala komentátore. Zřemý střet zájmů, navíc to přesáhlo všechny meze slušnosti. Takže příště lze čekat jedině jiná firma, jiný styl.

  • Tes 28. 12. 2009 23:56 Reagovat 4 0

   podmět a přísudek - základní větné členy

   Dovoluji si odpovědět za pana učitele: Pominu-li slovni spojeni "zde většinovému množství", které už samo o sobě táhá za uši (ale stylistiku nechme stranou), pak to "zde většinové množství negativních komentářů" Vás donutilo nebo jste byl "zde většinovým množstvím negativních komentářů" donucen... Pokud trváte na slově "vzhledem" na začátku věty, pak vězte, že "zde většinové množství negativních komentářů" ztrácí funkci původce děje (ať už ve funkci větného podmětu nebo předmětu) a tudíž vás asi těžko k něčemu může donutit. Slovo postit bude překlep, kdy každý pochopí, že se mělo jednat o slovo pustit, "tetno" mělo být evidentně "tento" (občas nezaškodí si po sobě příspěvek nejdříve přečíst, než člověk klikne na "odeslat"), stejně tak jako "nemužu si pomoct", kde Vám unikl kroužek nad "ů", i když správně česky by mělo být "nemohu si pomoci". V neposlední řadě Vám uniklo i oddělování jednotlivých vět v souvětí čárkami: "... někoho urazili, popřípadě uráží,...", nemluvě o tom, že připomínka je rodu ženského a tudíž dle pravidel shody podmětu s přísudkem bude slovesný přísudek končit na Y - tedy "urazily". Ale pokud Vám komentáře pana Železného opravdu připadají "bystré a občas i vtipné" a ty, kteří s nimi nesouhlasí, nazýváte "fouňové", pak mě přestává udivovat i Vaše jazyková "kultura".

 • Jaroslava. 28. 12. 2009 15:03 Reagovat 3 2

  Moderátor.

  Jakub Železný se do tohoto pořadu vůbec nehodil,byl trapný a to jeho zesměšňování sportovců zkazilo celý pořad.Chtěla bych znát názor alespoň některého sportovce,který se tohoto večera zúčasnil.Bylo by to zajímavé.

  • Jan Kratochvil 28. 12. 2009 15:45 Reagovat 3 3

   Moderátor fuuuuuj

   Tak trapného a ubohého moderátora jsem nikdy neviděl. Urazil snad všechny vyhlašené sportovce svými nemistnými urážkami a co víc i český národ. Doufám, že se všem veřejně omluví.

 • 4sAd 28. 12. 2009 14:08 Reagovat 1 1

  Takhle opravdu ne

  A tento paskvil bych dal jako vzor toho, kudy cesta rozhodně nevede...

 • Ladislav 28. 12. 2009 14:03 Reagovat 1 1

  Neuvěřitelné!!!

  Mám jedinou otázku: Kdo má v ČT zodpovědnost za to, že po loňském ostudném "moderování", plném urážek, ubohosti, vrcholné trapnosti, ironie a kritiky oceňovaných sportovců dal ubohému JŽ, jehož levé smýšlení se zcela věrně odrazilo v nechutných narážkách na sprtovce, další možnost znovu urážet tyto sportovce? Čí to je zodpovědnost? Děkuju Petru Čechovi, že se aspoň on pozval. A vyjádřil bych plnou podporu každému na pódiu, kdo by to JŽ naplno vrátil, potom co exhibuje ve veřejném prostoru jako syn dalšího podobného Ž. Nechápu ČT

 • Anežka 28. 12. 2009 13:24 Reagovat 1 1

  Trapné

  Při vyhlášení 10. místa jsem si říkala, že pan Železný nezvolil moc vhodné otázky. U 9. místa jsem přemýšlela, jestli to jako má být vtipné a jen já tomuto "humoru" nerozumím, u 8. místa už mi bylo trapně za moderátora i všechny zúčastněné. Při vyhlašování 7. místa už jsem to nevydržela a přepnula na jiný program. Škoda, mohl to být hezký slavnostní večer, ale způsob moderování p. Železného ho totálně degradoval.

  « | | 1 2 3 | | » (3)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi