Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Jan novák 9. 5. 2010 04:08 Reagovat 0 0

  Moc vám děkujeme, pane Černý

  že jste nám místo naprosto nezajímavého a nepopulárního hokeje z MS pustil drahý přímý přenos z dramatického a nesmírně populárního golfu, který má v naší zemi masovou základnu a nepochybně i vysokou sledovanost. A teď, když jste si to přečetl, v což nedoufám, laskavě konečně odstupte.

 • Jiří 9. 5. 2010 00:52 Reagovat 0 0

  Hurá šachy

  Tak koukám, že místo super nudného golfu jsou teď v televizi alespoň průměrně nudné šachy. A ten fundovaný komentář je tak dobrý, že se na to dá i dívat. Proboha golf už nikdy více! Dejte tam radši ty šachy! Na ty se alespoň někdo bude dívat.

 • Jméno 8. 5. 2010 23:39 Reagovat 0 0

  Nadpis

  Přimlouval bych se za výrazné zlepšení jazykového projevu pana Lorence. Není mu rozumět. Nemyslím tím anglicismy, ale drmolení, nedbalá výslovnost, polykání slabik/celých slov. Nějaký kurz výslovnosti by to mohl trochu spravit. Děkuji.

 • Jiří 8. 5. 2010 23:04 Reagovat 0 0

  Proboha 5 hodin golfu!

  Proboha! Kdo se bude 5 hodin dívat na golf?! Průměrný divák by se na to nedíval ani pět minut. Všude je v programu uvedeno, že bude v televizi hokej. Člověk se na to těší a on je tam naprosto nudný golf. A ještě k tomu 5 hodin! Ještěže máme STV3 a Slováci stále ještě mají rozum. ČT4 se neustále chlubí, že jsou nejsledovanější sportovní stanicí u nás, ale s tímhle přístupem by vás jakákoliv vážnější konkurence potopila. Máte jediné štěstí, že Nova Sport na to ZATÍM nemá.

  • majkl 9. 5. 2010 20:16 Reagovat 2 0

   mily pane. predstavte si, ze jedno kolo trva asi 5 hodin nez obejdou vscihni hraci 18 jamek. kdyby mel hokej 5 casti taky by po 60minutach trval 5 hodin a to by vam nepripadalo moc. jinak puvodne mel byt golf, pak to zmenili na hokej a pak byl proste zarazen zpet golf. bohuzel jak jste napsal u nas se jedina CT4 snazi prenaset vsechno. treba NOVA SPORT prenasi hromadu nesmyslu a nic poradnyho. az tu vznikne golfovy kanal jako kdekoliv jinde na svete pak urcite CT4 bude toho golfu prenaset mene :-) do te doby podporuji co nejvice golfovych prenosu

 • 8. 5. 2010 22:47

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Ondřej Kotrba 8. 5. 2010 22:09 Reagovat 0 0

  Milá ČT to se vám fakt povedlo

  Těším se na všude avizovaný zápas v hokeji mezi Lotyšskem a Švýcarskem, jako na to jediné na co se dá v tv koukat, a místo toho tam vidím stupidní golf, u kterého člověk usne ještě dřív něž první hráč poprvé napřahne. Už dlouho vím, že sport na čt nestojí za nic. Je to samý záznam nebo přenos z ms v pinkání kuliček v Pákistánu, ale tohle je fakt moc. Uvědomujete si, že hokej je u nás společně s fotbalem národní sport? Asi ne. Jinak by jste ho nenahradili golfem. Styďte se.

 • pepan 8. 5. 2010 21:21 Reagovat 0 0

  Proč ?

  Plně se ztotožňuji s předchozím komentářem. Též nechápu, že namísto plánovaného hokeje běží golf. Nechápu, proč ke změně v programu došlo. To nešlo dát do programu lištu s informací, proč není hokej ? Zřejmě pan Černý je bohem nad bohy, bohužel placen z příspěvků nás všech.

  • jouza 8. 5. 2010 21:34 Reagovat 0 0

   Proč?

   ...to jsou jednoduché počty.Tak jak to už chodí v tomto státě,napřed uspokojíme pár zbohatlíků a potom teprve pustíme něco pro obyčejné lidi.Vždyť golf je v česku ve sledovanosti určitě na prvním místě

 • Pavel Dvořák 8. 5. 2010 21:13 Reagovat 0 0

  Nerozumím ČT.

  Běžte do zádele s golfem !!! Tady za humnama se hraje MS v ledním hokeji vy chytráci. 90 % lidí zajímá hokej ale my se budem dívat na golf.

 • fanda hokej 8. 5. 2010 21:07 Reagovat 0 0

  Otakare Otakare do roka a do dne vyletíš z televize

 • krakojed 8. 5. 2010 20:57 Reagovat 0 0

  Rozhořčení

  Jsem velmi rozhořčen,že nedáváte hokej,ale ten nudný golf.Proč se chválíte kolik budete dávat přenosů,navnadíte fanoušky a pak zápas neděláte si z nás prdel!!!

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

  • Jorek 8. 5. 2010 21:13 Reagovat 0 0

   ???

   ... a za tohle platíme povinné televizní poplatky !!! Ani vám nestojime za upozornění na změnu programu !!! Kvůli hokeji jsem zrušil jiný svůj program a hokej nikde. Děláte si z lidí blázny, styďte se !

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (6)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi