Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Kenny 14. 11. 2010 20:01 Reagovat 1 1

  TW the best.

 • Kenny 10. 9. 2010 22:44 Reagovat 1 1

  TW

  Tiger Woods do toho!

 • Ghost 6. 9. 2010 09:59 Reagovat 0 0

  Fotbal místo golfu?

  To opravdu nemusím!!!

 • 6. 6. 2010 21:07

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • evilmind 3. 6. 2010 21:58 Reagovat 0 0

  tragedie

  To je neuveritelne, misto primeho prenosu golfu porad bezi zaznam klusackych dostihu, kde se NIC nedeje... je tohle vubec normalni, za to by se mel z nekoho stat nezamestnany... :-(

 • Petr 22. 5. 2010 13:13 Reagovat 0 1

  .

  Gofl je nuda!

  • Pavel Žárský 3. 6. 2010 13:48 Reagovat 2 0

   golf není nuda

   Golf je sport jako každý jiný. Má svá pravidla podle kterých se hraje. Nikdo, kdo se v životě nepokusil dopravit dle těchto pravidel míček z odpaliště do jamky nemůže pochopit, jaká je to radost. Tuto radost prožívají všichni sportovci, když dají gól, koš nebo bod nebo když vyhrají závod v běhu, skoku, na kole či na motorce nebo jiné individuální disciplíně. Kromě radosti ze svého výkonu na hřišti máte při golfu požitek ze hry své, svých soupeřů a z pěkné přírody. Mimo jiné při golfu múžete s protihráči při cestě po hřišti diskutovat o všem možném, což u jiných sportů lze pouze na když jedete etapák na kole. Co se týče sledování turnajů PGA je pravdou, že nejnudnější jsou záběry na vodu či jiný motiv ze hřiště při komerčních přestávkách určených pro reklamu. Ale to věc režie přenosu. Bohužel tyto přestávky jsou dnes i při hokeji a dalších sportů. Závěrem: Jestli se při přenosech z golfových klání nudíte, tak se něj nedívejte. Mě když něco při sledování televize nebaví, především reklamy, taksi prostě přepnu na jiný kanál.

  • Jiri Strnadel 7. 6. 2010 12:23 Reagovat 6 0

   Golf je nuda! MUSÍM NESOUHLASIT....

   A podoporuji tim i Pavla Zarskeho, ale nejaky basket to ani nejde k tomu srovnavat. Golf je velmi vyjmecny, v podstate jde o jednoduchost, ale pritom neznam moc her kde clovek musi byt neuveritelne soustredeny .. Golf je krasny sport financne narocny ale krasny. Ja se do teto hry zamiloval ne rovna v CR ale v Dansku a bylo by pekne kdyby mnoho lidi pochopilu a hralo tuto hru.. omlouvam se za nedostatky hacku a carek danska klavesnice mi tomu neumoznuje

 • F 10. 5. 2010 13:47 Reagovat 0 0

  ale abych

  Souhlas s Filipem. Ale abych čt jen nechválil, nechápu proč hned po basketu nenajeli opět na přímý přenos, jako v pátek. Podle ofciálních stránek byly tou dobou poslední skupinky golfistů někde na začátku druhé devítky, takže divák by o nic podstatného nepřišel (zvlášť když se turnaj rozhodoval až na posedních jamkách) a pro pracující a studující lid by asi bylo lepší kdyby přenos končil v 1 a ne ve 3.

 • Filip 10. 5. 2010 07:59 Reagovat 0 0

  Golf x hokej

  Pokud by bylo čistě na mě, tak MS nevysílám vůbec. Je příšerné sledovat ten rozdíl ve kvalitě oproti OH. Kromě toho fotbal a hokej jsou nejzprofanovanějšími sporty v ČR. Jde do nich absolutně nejvíce peněz - a proto ostatní sporty živoří. To není dobrá situace pro český sport... Proto bez jakékoli ironie děkuji panu Černému, že namísto pseudohokeje zařadil sport, který nesl značku opravdové kvality.

 • F 10. 5. 2010 03:26 Reagovat 0 0

  golf vs hokej

  nechápu proč se tu všichni zlobí, že čt vysílala golf místo zápasu Švýcarsko-Lotyšsko (!). jo, kdyby šlo o českou repre tak to chápu, ale on fakt někoho zajímal tenhle zápas, kde navíc ještě o nic nejde, a na tomhle docela podprůměrném turnaji? Myslím že tentokrát udělal Oto a spol. dobré rozhodnutí

 • sunny 9. 5. 2010 20:10 Reagovat 0 0

  nechapu

  proc je neustale prerusovan golf uplne nezajimavym basketbalem? myslim si ze v CR hraje golf urcite vic lidi nez basketbal. timto reaguji i na predchozi prispevek, kdy mozna vice lidi pasivne hleda na MS v hokeji ovsem urcite vice lidi aktivne hraje golf !! takze dekuji CT ze prenasi alespon dulezite turnaje z PGA, protoze jinak by byla tato republika sto let za opicema.v zapadni evrope je v kazdem statu minimalne nekolik satelitnich provideru kteri prenasi VSECHNY golfove turnaje. u nas jen CT.

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (6)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi