Závislosti

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 6  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Eduard Nud 16. 11. 2013 18:37 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  ZĂĄvislost na internetu

  Jsem závislý na internetu? Honem si o tom něco přečtu. Na internetu. Nebo se podívám na video. No, je to skoro půl hodiny, ale to nevadí. Hlavně, že pak už nebudu závislý. A ze všeho nejlepší by bylo, kdybych zadal email, aby mě upozorňovali, co všechno je o té závislosti publikovaného nového. Že na tom strávím zbytek života? Nevadí. Vždyť to přece dělám pro své zdraví. Já vím. Všeho s Mírou. Nebo s Mirkou.

 • tom 6. 1. 2013 12:33 (!) Reagovat 2 +1 -1 1

  ad. zĂĄvislost na jĂ­dle

  Povrchní, tendenční a imo zbytečný dokument sumarizovaných dávno známých faktů bez uchopení podstaty, resp. jakéhokoli smysluplného východiska. Navíc nesmyslně poťouchlé až jízlivé aranžmá. Klasická česká rádobyangažovaná blamáž, vypovídající ne ani tak o problému obezity samotné, jako o autorské/ odborné impotenci.

 • barbor 8. 5. 2012 00:01 (!) Reagovat 2 +1 -1 0

  dil - zavislost na sexu

  teda... ty prostitutky mluví (skoro) jako kniha ... a s velmi podobnou dikcí jako "slečna závislá na drogách"

 • MARTINA 10. 2. 2012 11:12 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  zĂĄvislost na zolpinoxu stilnoxu

  Dobrý den pane doktore už si nevím se sebou rady, jsem závislá na prášcích na spaní a musím je breát jiýž i přede den, má sitauace je složitá v srpnu 20,111 jsem prodělala těžkou infekci chlamydiových infekcí a to mi odstartovalo v těle šílené uzkosti a deprese, po nasazení mirzATENU SE STAV JEŠTĚ HORŠIL AČ JE TO LÉK Na spaní nemohla jsem vůbec spát a měla pocit, že umřu problém je u mě takový že můj psycholog mi řekl, že mám neurotickou poruchu osobnosti, že si tu nemoc pak ještě více vsugerovávám a hlídám se strašně, bohužel na andidepresiva mám šaptné zkušenosti konkrétně z řady sssr z těch mi bylo hrozně zle, no tak jsem zkusilA STILNOX NEJPRVE JEDEN a ten mě perfektně nAKOPL, ALE BĚHEM 5 MĚSÍCŮ NA NOC POTŘEBUJI 15 ZOLPINOXU A PRES DEN 12, BYLA JEM JIŽ V OLOMOUCI NA DETOXU A TAM JSEM TO NEZVLÁDLA, TED JSEM DOMA,ALE JAKMILE JSEM SAMA ZAČNU BLÁZNIT, MÁM JINAKVELKOU FOBII Z BRANÍ JAKÉHOKOLIV JINÉHO LÉKUJ CO NEZNÁM,NEVÍM CO MÁM DĚLAT , prosím o jakoukoliv radu

 • Karel 5. 2. 2012 20:53 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  anonymnĂ­ sexholici

  pro zĂĄvislĂŠ na sexu, pornu, masturbaci aj. www.saa-cesko.cz

 • Eva 24. 12. 2011 18:46 (!) Reagovat 2 +1 -1 0

  Všechno špatně

  Ale vždyt' tohle není problém závislosti na sexu!To je příběh muže,u kterého se rozvinula určitá úchylka,tak ted' teda musí řešit svůj voajerismus.Nemůže se přece léčit abstinencí.Měl by se dohodnout s tou svojí at' na něj někde počká v průchodu jako zmalovaná dě....Vždyt' on prostě potřebuje ten pocit.

 • Eva 24. 12. 2011 16:58 (!) Reagovat 3 +1 -1 0

  Problém internetu je v tom,jak širokou škálu zábavy nabízí.Televize vás může někdy i znudit a vyhnat z křesla,ale na netu si vždycky najdete co je vašemu srdci nejbližžší a díky tomu snadněji sklouznete k závislosti.A je jedno jestli jsou to hry,chatování,nebo nakupování.Ta možnost že to tu je neomezeně dle libosti,to je to zhoubné a spousta z nás si neumí říct dost. Já třeba sleduji módu a to je prostě bez hranic.Návrháři,amatéři,přehlídky,e-shopy....móda donekonečna,už se mi o tom zdá!

 • Vlahovicova 20. 12. 2011 21:41 (!) Reagovat 3 +1 -1 0

  Zavislost na lecich

  Dobry den, tesim se na zajimave tema. Jen jsem vam chtela rict ze ja (k nevire) jsem byla zavisla na sprejich a kapkach do nosu. Nasivin to bylo moje. 8 let denodenniho kapani a strikani do nosanku. Prosla jsem lecbou, pro me byla narocna, dnes pouzivam pouze vincentku a nosni sliznici mam tak znicenou ze trapeni mam i nadale ale zadne kapky nepouzivam. I toto je treba zavislost kterou si rada lidi neuvedomuje. pozdrav

 • Future 6. 12. 2011 13:05 (!) Reagovat 4 +1 -1 0

  Pořady o závislostech na ČT2

  Doufám, že tyto pořady bude ČT reprízovat, alespoň ty o drogách, hazardu, kouření a alkoholu ! Je to v této společnosti velmi třeba.

 • M.H. , Brno 2. 12. 2011 16:39 (!) Reagovat 2 +1 -1 0

  Ještě k hazardu

  Na webu se letos objevil projekt, jehož prostřednictvím se do boje proti hazardu může každý zapojit! Podívejte se a využijte adresu www.mapyhazardu.cz Tvůrci aplikace se inspirovali podobným webem v Británii.

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (7)

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST  HD
Žánr: Vzdělávání
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.