Příběhy lidí z velkých měst

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Jan Hogervorst prodává květiny a nadevšecko miluje hazard. I jeho profese je pro něho určitým druhem hazardní hry. Každé ráno se na velké dražbě květin snaží nakoupit co nejlevněji a úspěch záleží na jeho pohotovovsti. Se svým bratrem vlastní koně a vydělávají peníze na dostizích. Před pěti lety se Janovi hazard nevyplatil a byl odsouzen na 15 měsíců za praní špinavých peněz. Jan o tom mluví otevřeně: „Udělal bych to znovu. Jsem konec konců obchodník.“

Lia Rozenblad pochází ze Surinamu. Už 30 let provozuje kosmetický salon v Utrechtu. Její nevlastní otec ji mnoho let sexuálně zneužíval. Lia měla vždy problém najít si partnera. Teprve před několika lety se jí podařilo najít muže svých snů.

Andy Verbraeken Gray studuje na vysoké škole a ve svém volném čase se věnuje pouličnímu fotbalu. Díky své zálibě překonal traumatické zážitky z dětství. Andyho otec byl narkoman a recidivista a policie ho jednoho dne našla mrtvého v hotelu. Andymu tehdy bylo deset let. O pět let později zemřel i jeho nevlastní otec a Andy se vrhl do podivných dobrodružství, protože si myslel, že život nemá žádný smysl.

Stopáž25 minut
Rok výroby 2010
 P T
ŽánrDokument