Předchozí díl | Následující díl

StarDance ...když hvězdy vzpomínají

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 258  
Sdílet
| Poslat odkaz

Střihová kolហtoho nejlepšího z posledního ročníku úspěšného tanečního projektu. Připomeneme si nejlepší tance, nejvtipnější hlášky a propocené tréninky. Pořadem provázejí M. Eben a T. Kostková. Účinkují: P. Kříž, A. Langerová, M. Absolonová, S. Rašilov, J. Čvančarová, F. Sajler, S. Hemala a V. Žilková. Režie J. Podlipný

Také se vám stýská po StarDance? Nám také. Připravili jsme pro vás střihovou kolហtoho nejlepšího z posledního ročníku StarDance IV. A na co se můžete těšit? Samozřejmě na nejlepší tance. Znovu se zasmějeme u nejvtipnějších hlášek Marka Ebena. Tentokrát už bez nervů si připomeneme tísnivou atmosféru vyřazování. Zazní trefné výroky poroty a v plné parádě nabídneme vrcholné chvíle, kdy se rodil nový král a královna tanečního parketu.

Z vašich ohlasů víme, že máte rádi také tradiční pohledy do zákulisí velké taneční show České televize. Uvidíte chvíle, kdy se budoucí hvězdy tanečního parketu poprvé seznámili i Terezu Kostkovou, když se sama učila jednotlivé tance. Nahlédneme do niterných chvílí jednotlivých párů na zkouškách a trénincích. Uvidíme pot, námahu, úsílí, napětí i neshody, přes které se rodila krása, elegance a mistrovství.

Navštívíme hlavní protagonisty po roce. Zodpovíme vám otázku, co dělají, jak StarDance ovlivnila jejich život. Dozvíme se, koho by rádi viděli v další řadě – již páté – StarDance 2012.

K padesátiminutovému pořadu vás zvou Král Pavel Kříž čtvrtý, stříbrná princezna Aneta Langerová, bronzová Monika Absolonová, Saša Rašilov, Jitka Čvančarová, Filip Sailer, Saša Hemala a Veronika Žilková se svými tanečními partnery. Střihovou mozaikou vás provedou a vzpomínky vybírat budou Marek Eben a Tereza Kostková!

Diskuse diváků
 • Ola 23. 12. 2013 17:39

  stardance Vlasta

  Na tento pořad se kaĹždoročně moc těším, je to jeden z pořadĹŻ, kterĂ˝ mĂĄ Ăşroveň,…

 • Olga PasovskĂĄ 15. 12. 2013 14:02

  StarDance

  SouhlasĂ­m s nĂĄzorem Ĺže StarDance je soutěž o tanci a ne o sympatii k soutěžícĂ­…

 • VlĂĄsek 15. 12. 2013 10:14

  Někdo to rád horké

  VĂ˝bornĂ˝ zĂĄbavnĂ˝ pořad. Jen vtipnĂŠ mi nepřipadajĂ­ dvosmyslnĂŠ rĂĄdoby legrĂĄcky ja…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 60 minut – Rok výroby: 2011 – ST
Žánr: Zábava
Soutěžní dvojice
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Anketa
StarDance jedním slovem je pro vás:
15 % krása 6 % noblesa 10 % zábava 6 % elegance 5 % sobota 17 % tanec 4 % profesionalita 37 % radost