Elbow, MGMT a Alanis Morisette bez playbacku rovnou za nosem

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Britská formace Elbow působí na hudební scéně třináctým rokem a za tu dobu vydala čtyři řadová alba. Muzikanti v roce 2009 společně s fanoušky zavzpomínali na debutovou desku „Asleep In The Back“ a vydali její obohacenou reedici.

MGMT je duo zpívajících kytaristů: Andrew VanWyngarden a Bengoldwasser.

Členové dua před časem uvedli, že některé ze skladeb na albu „Congratulations“ jsou ovlivněny stylem Lady GaGa a rappera Kanyeho Westa. Muzikanti nyní nový materiál zmixovali a zmasterovali, aby nahrávka mohla na jaře vyjít. Kytarista Andrew VanWyngarden k charakteru písní ještě uvedl, že část také reflektuje reakci kapely na slávu získanou debutem „Oracular Spectacular“ z roku 2007: „Tehdy jsme byli skupina mladých kluků a vyrazili jsme na turné po světě. Taky jsme hodně pařili. Po chvíli jsme si ale uvědomili, že takhle žít pořád dokola nemůžeme. Nová deska je přesně o tom.“

Kanadsko-americká písničkářka Alanis Morrisette (ročník 1974), která brzy získala přízvisko nadaná, úspěšná a odrzlá. Dodnes obdivuje Annie Lennox, Davida Bowie, skupinu ABBA, The Osmonds, PJ Harvey, Tori Amos a Radiohead. V sedmi letech chodila do baletu, kde ji prý učaroval Jazz. Na střední škole, kde měla samé jedničky, se každé dopoledne hrála Kanadská národní hymna nazpívaná právě Alanis.

Originální názevLive From Abbey Road II.
Stopáž48 minut
Rok výroby 2009
 T
ŽánrHudba