Matchbox Twenty, The Script a Def Leppard bez playbacku rovnou za nosem

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Floridská skupina Matchbox Twenty v čele s Robem Thomasem vydala kompilaci jedenácti největších hitů, včetně šesti zcela nových písní. Jednou z nich je také singl „How Far We’ve Come“. Dvoudiskové album s názvem „Exile On Mainstream“.

Tříčlenná parta The Script z irského Dublinu. Zpěvák Danny O’Donoghue a kytarista Mark Sheehan spolupracovali v zámoří jako zvukoví inženýři a pomocní producenti s tvůrci hitů, jako jsou Rodney Jerkins, The Neptunes nebo Dallas Austin. Jsou součástí zákulisí showbyznysu a stojí například za nahrávkami plyšáka pro dospívající dívky Aarona Cartera.

Def Leppard jsou britská hardrocková skupina, která se zformovala v Sheffieldu v roce 1977, na vrcholu své popularity byla na přelomu 80. a 90. let 20. století. První vystoupení kapely se konalo o Vánocích 1977 pro šest známých, kdy se hrálo šest skladeb. V roce 1980 vychází debut On Through the Night, rok na to High ’n’ Dry. Během let se Def Leppard dostávali výš a výš na žebříčku popularity, velkým skokem kupředu bylo album Pyromania (1983), prodalo se přes 7 milionů nosičů. Před nahráním tohoto alba došlo k personální změně. Kytarista Pete Willis byl pro své problémy s alkoholem nahrazen Philem Collenem. Nejúspěšnější byla deska Hysteria (1987), které se prodalo 17 milionů nosičů.

Originální názevLive From Abbey Road II.
Stopáž48 minut
Rok výroby 2009
 T
ŽánrHudba