Panic At The Disco, David Gray a Suzanne Vega bez playbacku rovnou za nosem

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Panic at the Disco (často zkráceně Panic!, P!ATD, P!@tD nebo PATD) je alternativní rocková kapela z Las Vegas. Skupina spolužáků vytvořila směs zvuků popu, elektroniky, dancu a rocku, kterému se často říká emo, ale členové kapely a fanoušci odmítají toto označení. Jejich debutové album vyšlo v roce 2005 a dostalo název A Fever You Can’t Sweat Out.

Nemusíte znát předešlou tvorbu Davida Graye k tomu, abyste si oblíbili jeho další řadovou desku, kterou nazval Draw The Line. Album o jedenácti singlech se natáčelo v Londýně a zpěvák si na něj pozval dva hosty – Annie Lennox a Jolie Holland. David Gray byl proslulý svou melancholií, ovšem záměrně píšeme „byl“, protože na novince je všechno tak trochu jinak. Desku otvírá rytmická Fugitive, která vás utvrdí v tom, že ne všichni zpěváci z Británie či Irska musí být melancholičtí. Právě naopak, jejich tvorba může být vyvážená, což je přesně ten aspekt, který CD Draw The Line beze zbytku splňuje.

Suzanne Vega o sobě tvrdí, že není básnířka, i když by jí chtěla být; je prý jen „Hospodská písničkářka“. Ráda jezdí do naší malé republiky, protože zde zatím vždycky objevila pozorné publikum.

Originální názevLive From Abbey Road II.
Stopáž49 minut
Rok výroby 2009
 T
ŽánrHudba