Stereophonics, Colbie Caillat a Joan Armatrading bez playbacku rovnou za nosem

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Stereophonics z Walesu připravili po dvou letech nové řadové album. Desce dali do kolébky název „Keep Calm & Carry On“ a posluchačům ji představili v polovině listopadu 2009. Pilotním singlem do rádií skupina vybrala skladbu „Innocent“; nový materiál napsal frontman skupiny Kelly Jones a s produkcí mu pomáhal Jim Abbiss, který spolupracoval například s Arctic Monkeys nebo Kasabian.

Na pomezí klasického akustického folku a oduševnělého popu se pohybující americká písničkářka Colbie Caillat neútočí prvoplánově na posluchačovu první signální soustavu, ale při opakovaném poslechu se vám její hřejivě přirozený hlasový projev o to hlouběji zadře pod kůži a rádi se k němu vracíte.

Dost možná, že dobrým rádcem při rozjezdu jí byl i otec Ken, známý jako někdejší producent Fleetwood Mac.

Afroanglická zpěvačka, navíc kytaristka a pianistka, původem z Malých Antil (nar. 1950). Od svých osmi let žila v Birminghamu. V roce 1969 měla malou roli v londýnské inscenaci muzikálu Hair. V roce 1972 začíná skládat společně s Pam Nestor. Vrchol popularity prožívá na konci sedmdesátých let (prosadila se především albem Joan Armatrading z roku 1976). Obvykle oceňována hudební kritikou a někdy též označována jako „černá Joni Mitchell“. Se svým temným kontraaltem vyspěla k vokálnímu mistrovství. Sama ovlivnila např. Tracy Chapman.

Originální názevLive From Abbey Road II.
Stopáž47 minut
Rok výroby 2009
 T
ŽánrHudba