Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Vasilis 21. 4. 2012 14:12 Reagovat 0 3

  http://movie-library.cz/film/43410-milovnici-hudby/

 • Belarmini 4. 3. 2010 23:47 Reagovat 3 6

  BRAWISsIMO

  NEMATE FILMY KENA RUSSELLA.??? O ZIVOTE P.I.CAJKOWSKEHO THE MUSIC LOVERS ? 1970, NEBO WOMEN IN LOVE ? inspiraci najdete na youtube.com...neskodil by A touch of class, s Glendou Jackson and Georgem Segalem... a Lost and Found... obdoba Avanti, nebo Bosych nohou v parku... diky predem... oth...

 • BilderbergClub 21. 1. 2010 14:23 Reagovat 8 4

  Omnia tempus habent

  ..usmevna poznamka o nevhodnosti poradu, kvuli obscennim vyrokum a vyjevum, zvl. kdyz porad jde po 22.OO hod. zatimco na komercnich radiich a tv to huci pres den, jedno sproste slovo za druhym... viz boston legal vcera 12,10 hod. "chces si zasukat? sundej trenyrky, at se ti na neho podivam"... nejsme fandove hayesowa zakona,kdysi v usa uplatnovanem.. ale i jeden z vasich uternich poradu "Hriste".. ve 12,55 hod. srsil sprostymi slovy... ergo?

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

  • Jiřík 14. 2. 2012 10:20 Reagovat 4 3

   Kritika?

   Jak můžete cenzurovat konstruktivní kritiku? Polovina pořadů je nevhodná pro mladistvé?!? Dnes se tak mluví i na veřejnosti. Je mi z toho zle, ale to je asi tak jediné , co tím můžu dělat. Škoda, že pořad neměl reprízu a nebo není součástí bonusu na DVD nebo Blu-ray.

   • Johny 1. 9. 2012 20:59 Reagovat 1 1

    Hvězdičce u tohoto filmu nerozumím ani v nejmenším. Totéž platí třeba i pro ukradené vánoce tima burtona...!!!

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi