Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • loch ness 13. 6. 2014 11:43 Celá diskuse

  Geniální seriál !

  A co všechno se v něm dá najít a vztáhnout i na dění v českých luzích a hájích: např. tunely, výměny židlí/škatulata škatulata hejbejte se, odkladiště "ministr bez portfeje", trafiky v nadnárodních korporacích á la namátkou zleva doprava Tvrdík, Kalvoda, Kuhnl, Říman, 3 odpadlíci z ODS, tituly a metály, výlety na státní útraty, zákulisní politikaření, výběrová řízení podle klientelistického klíče a dle věkového postupu na rozdíl od výkonu, schopností a prospěšnosti, státní systém sám pro sebe -vs- skutečně něco prospěšného dělat, otázka rovnoprávnosti (pozitivní diskriminace ve prospěch žen - viz. EU kontra Zeman) etc.

  A díl 12/22:
  Centrální objednávky, kritika Bruselu, zemědělská politika EU, pračka peněz v Lucembursku, dvojvládí Brusel-Štrasburk...

  a jeden dialog:

  A:"... takže Fred už odchází?"
  B:"Ano, na zasedáních pořád usíná."

  Zřejmě i ve Spojeném království mají knížecí problémy ?

  A mrkněte na rok výroby seriálu! A je stále aktuální. Jaká nadčasovost - úžasné!!!

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.