Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • RM 13. 1. 2021 11:12 Reagovat 5 2

  A ČO TAKTO

  vysielať to hneď od rána až do večera. Však všetci diváci 3 čakali len a len na tento program. ÚŽASNÉ. Ostatné filmy a relácie zrušte. Všetci sme zvedaví na politikov. Ľuďom treba neustále masírovať mozgy politickým marastom. Nedať im vydýchnuť nejakými oddychovkami. Všetká česť ČT. Len tak ďalej.

  • Ben 18. 1. 2021 21:56 Reagovat 1 2

   Tohle je oddychovka. Politická. A líbí se i těm, kdo politiku nesledují.

 • Silesian 12. 1. 2021 16:48 Reagovat 4 6

  Paráda !

  Tak tohle nikdy nezestárne - protože podstata lidí ( a tím i politiky...) se nezmění. Trochu mne překvapuje,že to EU nezakázala ,jako nepřípustnou kritiku demokratické společnosti !! Skláním poklonu tvůrcům seriálu - v neposlední řadě českému dabingu ,ten je skvělý. Shrnuto : díky ČT,že jste to znova uvedli do vysílání !

 • Ilja 7. 1. 2021 16:40 Reagovat 10 6

  na TROJCE

  ČTYŘI DÍLY DENNĚ?TO UŽ JI RADŠI ZRUŠTE ÚPLNĚ, KDO MÁ TO HIHŃÁNÍ CELÝ DEN POSLOUCHAT?

  • Ben 18. 1. 2021 22:09 Reagovat 0 2

   Vtip je v tom, že ve vtipném seriálu ten vložený smích ani neruší. A na trapný se stačí nedívat. Popř. obdobně na ten, který člověku nevyhovuje. Čili kdo má to hihňání celý den poslouchat? Ten, kdo si jej nechá celý den puštěné v televizi.

 • Štěpán Kadlec 14. 7. 2016 11:17 Reagovat 4 3

  seriál jistě pane ministře

  viděl jsem pouze kousek a připadalo mě jako naše politika , přesně přes kopírák .

 • Carlos Novartek 25. 10. 2015 13:14 Reagovat 0 2

  Důležité je letět ...na hlavu

  Je důležité pamatovat, že MI5 doporučila pánům, aby raději padali na hlavu, je to totiž rychlejší...

 • loch ness 13. 6. 2014 11:43 Reagovat 10 4

  Geniální seriál !

  A co všechno se v něm dá najít a vztáhnout i na dění v českých luzích a hájích: např. tunely, výměny židlí/škatulata škatulata hejbejte se, odkladiště "ministr bez portfeje", trafiky v nadnárodních korporacích á la namátkou zleva doprava Tvrdík, Kalvoda, Kuhnl, Říman, 3 odpadlíci z ODS, tituly a metály, výlety na státní útraty, zákulisní politikaření, výběrová řízení podle klientelistického klíče a dle věkového postupu na rozdíl od výkonu, schopností a prospěšnosti, státní systém sám pro sebe -vs- skutečně něco prospěšného dělat, otázka rovnoprávnosti (pozitivní diskriminace ve prospěch žen - viz. EU kontra Zeman) etc. A díl 12/22: Centrální objednávky, kritika Bruselu, zemědělská politika EU, pračka peněz v Lucembursku, dvojvládí Brusel-Štrasburk... a jeden dialog: A:"... takže Fred už odchází?" B:"Ano, na zasedáních pořád usíná." Zřejmě i ve Spojeném království mají knížecí problémy ? A mrkněte na rok výroby seriálu! A je stále aktuální. Jaká nadčasovost - úžasné!!!

 • CYnik 28. 5. 2014 17:49 Reagovat 23 6

  Proboha proč?!

  Může mi někdo z odpovědných vysvětlit, proč tahle perla běží 22 všedních dní po sobě mezi 17-18h a v prime time při tom dávají normalizační komedie, bakaláře a trapasy?!

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi