Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Michal Kaleta 3. 6. 2009 21:17 Reagovat 0 0

  Díky za Taberyho

  Jen tak dál, víc ochránců demokracie jako je Erik Tabery...RESPEKT rulezzzz

 • Jiri Kadlec *** 29. 3. 2009 18:41 Reagovat 2 0

  Děkuji za krásné dokumenty

  Děkuji za krásné dokumenty, zde také spatřuji smysl a plnění veřejnoprávného poslání tv.

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

 • Jan 17. 3. 2009 20:51 Reagovat 2 0

  vůbec to nefuguje!!!

 • Jiří 16. 3. 2009 15:08 Reagovat 0 0

  léta páně 2006

  ....jsem pro registrované partnerství, jsem heterosexuál,jsem atesista... To je jen moje stručné bio k problematice. Film mě svou tématikou docela zaujal. Snad si ho i obědnám přes webovky věnovaným tomuto filmu. Jen mě lehce rozladila ukázka z tohoto filmu. Jedná se o scénu jak se ptají na ulici řádových sester na to, co říkají registrovanému partnerství. Jako proč se nezeptat, ale následný vtípek:" určitě spolu žijou", se mi zdá být pod úroveň. Ty sestry věří svému. Kluci taky věří svému. Možná se klukům taky líbí, když slyší uštipačné poznámky na jejich orientaci. Takže když zaslechnou, někde na ulici přes rameno: "Vyděls ty nechutný buzny?To musí být sranda jak si to... Pojdmě, chce se mi z nich zvracet", tak se asi taky budou smát. Pro někoho toto bude možná taky vtípek. No jen jsem chtěl říci, že mě tento jejich přístup zarazil. Možná díky podobným žertíkům i nějaké to DVD prodají.

 • tb 13. 3. 2009 20:33 Reagovat 0 0

  O krase

  Velice zajimavy dokument, ktery by mela kazda ceska zena videt. Autorka dokumentu vybrala dobre postavy, ktere reprezentuji urcite main-streemove skupiny - nezkusena modelka, vecne hubnouci pani, zena snijici o krasnych prsou a dobry priklad "dokonale" blondynky. Je bohuzel fakt, ze pro hodne zen neni tak dulizete jak doopravdy vypadaji, ale jak si mysli, ze vypadaji v ocich druhych lidi. Je to opravdu tak podstatne? Pokud ano, tak muzete dopadnout podobne (bohuzel).

 • 7. 3. 2009 13:06

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • 7. 3. 2009 13:04

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi