O radostech i strastech v každém věku. V komediálně laděném seriálu České televize uvidíme plejádu známých herců: A. Vránovou, R. Brzobohatého, D. Kolářovou, J. Krampola, B. Kohoutovou, L. Vlasákovou, P. Lněničku, J. Štěpánkovou, J. Smutnou, I. Janžurovou, S. Zindulku, O. Vlacha, M. Etzlera, I. Bareše, P. Rychlou, M. Novotného, M. Hádka, J. Skopečka, A. Mišíka, L. Zahradnickou, J. Zenáhlíkovou, P. Vaňka a další. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský. Režie P. Slavík

Požárova (Radek Brzobohatý) nemoc se dostala do konečného stádia. Trpí velkými bolestmi, a tak požádá Lindu (Berenika Kohoutová) o větší množství léků na spaní, aby mohl se životem skoncovat sám. Linda si s jeho prosbou neví rady a řeší otázku, jak se správně zachovat. Vyptává se seniorů v domově, co si myslí o eutanazii, volá i Jane do Británie. Dokonce si jde pro radu i ke svému otci, faráři Řípovi (Igor Bareš). Ten ale reaguje podrážděně a dceru ani nevyslechne.

Do domova přichází nový klient, pan Mrzena (Jan Skopeček), mrzout hodný svého jména.

Bareš (Oldřich Vlach) chce napravit, co způsobil, a proto se vydá za Filipovou matkou a snaží se ji přemluvit, aby nebránila společným schůzkám Edy (Stanislav Zindulka) s jediným vnukem.

Dočkáme se otevření Rozárčiny (Daniela Kolářová) čajovny i spuštění alarmu pro seniory. Vysněný Lukášův projekt pomůže zachránit první lidský život, ale také způsobí jeden velký trapas Trampovi (Jiří Krampol).

V den, kdy má Linda noční službu, umírá děda Požár. Příčina jeho smrti je nejasná.

Stopáž58 minut
Rok výroby 2011
 P ST HD
ŽánrSeriál