Když už se jednou pustíte do pořádné práce, tak ať vám to nepřekazí nevhodné oblečení. Poradíme, jaký oděv vám udělá z práce radost (2009)

Cyklus představuje různé pohledy a názory na otázky oblékání moderního člověka, zábavnou formou poskytuje rady a ukazuje možnosti, jak obohatit svůj šatník v rámci svých finančních či jiných možností či společenského postavení. Jednotlivé díly zahrnují široké spektrum situací a témat od velkých společenských akcí či návštěvy u přátel, přes oblékání při sportu, využití pracovních oděvů až k vhodnému oblečení při oficiálním i neformálním jednání, návštěv institucí a úřadů, ale i oblečení pro volný čas. Módní hlídka v čele s Kapitánem vždy nalezne a „zatkne“ ty, kteří se proti vhodnému oblečení prohřešili, a sjedná nápravu.

Napadlo vás, že by i pracovní oděvy mohly podléhat módě? Určitě i tady působí módní trendy, ale co je důležitější a pro takové oblečení nezbytné, je kvalita materiálu a praktičnost, kterou při práci každý, kdo takový oděv oblékne, vyžaduje. Kapitán naší módní hlídky tentokrát ovšem přistihne dvojici, která o pracovním oděvu neví zhola nic a pustí do domácího kutilství zcela nepřipravena. Podle toho jejich domácí práce také dopadne. Dvojice je zadržena, náležitě poučena o pracovním oblečení, doplňcích, obuvi a dalších zajímavostech, důkladně ustrojena a navrácena zpět do reality. Jak si poradí s prací, je už jen na nich.

Stopáž8 minut
Rok výroby 2009
 ST