Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • milan 28. 12. 2009 21:22 Reagovat 2 1

  skvělý!!!

  Jakub Železný celý pořad komentoval velmi pěkně a vtipně. Konečně se na to dalo koukat. Kéž by moderoval i v příštím roce.

 • Robert Míl 27. 12. 2009 14:09 Reagovat 1 0

  Pana Železného, stejně jako ostatní tady, osobně neznám, ale jeho arogantní a povýšenecký přístup byl zcela nevhodný. Asi jistá degenerace politikou

  • Jitka 27. 12. 2009 14:29 Reagovat 0 0

   strašný!

   Přesně tak, je zvyklý okřikovat a stírat politiky na čt24, ale jsem se to opravdu nehodilo. Nechápu, proč to nemoderují sportovní komentátoři, kteří by byli víc v obraze. Ono najít si drby o tom kterém sportu a pak to házet lidem do očí, je hrozně jednoduchá věc. Sportovci nebyli oceněni, ale z velké části ztrapněni nebo uvedeni do rozpaků. To bych si taky radši naplánovala soustředění!

  • Pavel Klein 28. 12. 2009 09:29 Reagovat 0 0

   Bylo mi z toho smutno

   Jako velký sportovní fanoušek se vždy na vyhlašování této ankety těším, ale musím konstatovat, že letošní výkon ročník mě opravdu šokoval v tom špatném slova smyslu. Hlavním důvodem byl výkon pana Železného, kterého si jinak jako moderátora politických diskuzí vážím. Takovou kumulaci arogance, trapnosti a neprofesionality jsem od něj opravdu neočekával. Velmi se přimlouvám za to, aby pořad tohoto typu moderoval napříště někdo, kdo toho o sportu ví trochu více...

 • Jirka 23. 12. 2009 19:47 Reagovat 2 0

  Ubožák Železný

  Opravdu mě nenapadá, kdoby to mohl odmoderovat ještě hůř. Měla to být oslava sportovců a byla to trapná oneman show. Ještě že tam byla aspoň skvělá hudba, protže pan Iron bylvrchol trapnosti a sportovce ke slovu nepustil. Například na dvojce byli s Chalupou další dva parťáci, ale pan Ž si vůbec nevšiml, že Václav není na tom pódiu sám. A ty kecy o sponzorech Šárky Záhrobské? Kdyby neměla čepici a bundu s logy sponzora, tak by nemohla lyžovat ty machýrku železnej!

 • Mirek 12. 1. 2009 19:09 Reagovat 2 1

  moderátor

  Jako moderátor je pan Železný ůžasný, ale jen když hovoří s někým jiným.

  • Pravda 22. 9. 2009 18:09 Reagovat 2 4

   Železný je opravdu třída

   Asi je to pro Vás moc složitý humor,protože pan Železný byl skvělý!!! A je! Je pohotový,vtipný...Vše co moderátor musí ovládat on zvládá na jedničku!!! Měl by toho dostávat ještě víc!

 • Blanka Pichlova 12. 1. 2009 18:35 Reagovat 1 4

  moderator

  Kdo umi lepe at teprve hazi kamenem...

 • Čížková Zuzana 12. 1. 2009 16:32 Reagovat 4 2

  Sportovec roku

  Taky jsem při vyhlašování výsledků trnula , co pan Železný zase vymyslí, po dlouhé době jsem nic tak trapného co pan moderátor předváděl neviděla...ani příležitosti k poděkování, aspoň vítězce Báře Špotákové, když už nic...možná si fakt myslel, že je vtipný, opravdu má dělat to co umí...bylo mi všech těch sportovců co šli na podium líto..jako by šli na popravu, vždyť se mělo vyzdvihnout, to co se jim za ten rok podařilo a ne naopak...

 • Zuzana 12. 1. 2009 15:35 Reagovat 3 3

  Také nesouhlasím! Pan Železný byl pohotový a vtipný, někdy až vtipně nadrzlý, ale pořad tím získal spád a nebyl nudný a upjatý. Stejně jako spousta lidí odsoudila Leoše Mareše po prvním uvádění Českého slavíka, co by za něj dali po letošním ročníku!

 • Jana 12. 1. 2009 07:06 Reagovat 4 2

  Moderátor, který sportovce ztrapňoval

  I já jsem něvěřila vlastním uším, když jsem slyšela hlášky pana Jakuba Železného,byly naprosto nevhodné! Díky jemu jsem pořad nedokoukala-nedalo se to poslouchat.

 • Sylvia 11. 1. 2009 14:55 Reagovat 5 0

  Vdaka za Cechomor

  Dakujem za program, kde som po dlhej dobe m ohla vidiet hrat Cechomor. Dakujem tvorcom programu za ich zaradenie k obrovskej radosti nas fanusikov. Cechomor boli a su fantastickiiiii, klobuk dolu pani muzikanti. :)

  • Terka Voráčková 10. 2. 2013 15:58 Reagovat 1 0

   Čechomor

   Ano... díky za Čechomor... Jediná skupina, která něco dokázala. Páni muzikanti jsou skvělí. Bylo to pro mě zpestření pořadu. Úžasný, úžasný výkon!!!

 • Lukas N. 11. 1. 2009 11:57 Reagovat 12 4

  nemaj pravdu

  souhlasim s nazorem Hany Jonasove pan Zelezný je dobry moderator to co tady o nem ostatni pisi neni pravda

  « | | 1 2 | | » (2)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi