Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Antonín Chloupek 2. 4. 2011 18:48 Reagovat 1 0

  prosím o reprízu pořadu

  Dokument je srozumitelný i laikům. Nezahlcuje diváky množstvím odborných detailů Je přehledný a soustředí se na to nejdůležitější. Prosím o reprízu v přijatelnějším vysílacím čase. Viděl jsem bohužel jen poslední díl.

 • Jiří Pechlát 23. 2. 2011 11:49 Reagovat 1 1

  Proč ty hloupé chyby?

  Také ve třetí části pořadu o muzeu Louvre slyším řadu podivností. Dovolím si upozornit na jednu, která mi asi nejvíc vadila. Známá socha Venuše je v pořadu střídavě označována jako Venuše z Miló a Venuše milétská. Venuše byla nalezena na ostrově Milos starořecky Mélos, správné je tedy Venuše z Mélu nebo milóská. První vaše označení je tedy ještě přijatelné (tady mohlo hrát roli francouzské či novořecké - pokud se o to překladatel vůbec staral - pojmenování ostrova). Druhé označení je absolutní nesmysl. Milétos je přístavní město, které s touto sochou nemá nic společného. Ignorantství či neschopnost a snad i lenost zeptat se někoho kvalifikovaného, začala u překladatele, pokračuje českým režisérem a končí vaším útvarem odpovědným za uváděné pořady.

 • Pálková Hana 16. 2. 2011 21:24 Reagovat 1 0

  Souhlasím

  Mám přesně stejny názor,jako předcházející...Myslím si, ale že naše připomínky na ČT asi nikoho nezajímají. nedivím se že klesá sledovanost...

 • Diana Reinhardtová 16. 2. 2011 16:25 Reagovat 3 0

  pořady

  Pořad jsem stihla shlédnout až v posledních 10 minutách na konci. Tyhle pořady jsou opravdu skvělé, ale většina lidí nemá šanci je vidět. Bylo by neuvěřitelně skvělé mít tu možnost podívat se na pořad v iVysílání.. Ráda bych promítla i svým studentům dějin umění alespoň části z nich, protože jsou opravdu skvěle zpracovány, nemám ale šanci nahrávání na DVD nebo VHS. Daly by se někde tyto pořady sehnat? Děkuji

 • V.Blanka 16. 2. 2011 13:49 Reagovat 2 0

  Louvre

  Skvělé, ale proč takové vysílací časy ? Komu napsat pro zlepšení uvedených nemožných vysílacích časů. Jinak perfektvní, neobvyklé.

 • daniela 9. 2. 2011 17:32 Reagovat 2 0

  Louvre

  Skvělý pořad, jen by jich mělo být mnohem víc, také by si zasloužily podobné pořady větší reklamu!

 • Martina 9. 2. 2011 13:38 Reagovat 0 0

  Dakujem!

  Dakujem za vysielanie tohoto super dokumentu- sama som mala to stastie Louvre osobne uz viackrat navstivit, naposledy pred par tyzdnami a tento dokument ma dostal ... Je naozaj fantasticky spracovany, nemam k tomu viac co dodat- snad len, len tak dalej Ceska televize, tesim sa na dalsie podobne dokumenty :)

 • Rotter Antonín 9. 2. 2011 10:57 Reagovat 2 0

  Připojuji se k předešlým komentářům

  Smutné je zde pouze to, že podobné pořady musíme v české televizi pracně vyhledávat. Čím dál více jsou nám nabízeny komerční pořady a pořady pro vymývání mozků....

 • peterSK 3. 2. 2011 18:11 Reagovat 1 0

  louvre

  super relacia, ktoru som si vsimol az v polovice casu, tak som bol na seba nastvany, ale chcel by som vedeit, kedy budu dalsie casti, lebo ncehce sa mi pracne hladat v programe, preto by mohli na nete ct.cz davat aj casy pokracovania a tiez by som bol velmi rad keby sa dala opakovat prva cast alebo aspon zaradit na ivysielanie. dakujem

 • Mgr.Art. Ivana Kaňovská 3. 2. 2011 13:37 Reagovat 4 0

  Porad byl naprosto vynikajici! Jen vice takovych dokumentu!!! Bylo by skvele, najit jej take na ivysilani. Dekuji

  « | | 1 2 3 4 | | » (4)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi