Den D – I. řada

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 12  
Sdílet
| Poslat odkaz

Časté dotazy

Do jakého termínu je možno zasílat přihlášky?

Natáčení čtvrté řady již skončilo, zajímavé projekty pro naši pětici investorů ale hledáme stále.

Jaké projekty hledáte? Musím mít fungující firmu nebo stačí nápad?

Hledáme projekty ve všech stádiích. Projekty, které prokázaly svoji životaschopnost v praxi, uvítáme nejen my – ale i našich pět investorů.

V případě, že mám výborný nápad na nový produkt, který splňuje všechny aspekty pro úspěšný byznys, jakou mám jistotu, že informací uvedených ve formuláři nikdo nezneužije? Mohu se ve formuláři detailně rozepsat, nebo to mám spíše jen přiblížit a zaobalit?

Rozepište se. Bez dobré znalosti Vašeho projektu ho nemůžeme analyzovat a zaručit, že se dostanete před pětici investorů. S informacemi, které nám poskytnete, přijde do styku jen velmi úzký okruh pečlivě vybraných a smluvně vázaných hodnotitelů. Se všemi údaji, které nám poskytnete, zacházíme ve smyslu ustanovení § 11, 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Není třeba mít obavy.

V případě, že mám více opravdu zajímavých nápadů z různých oborů, mohu se přihlásit i několikrát?

Ano, můžete poslat i víc projektů, my z nich vybereme ten, který nám přijde nejzajímavější. Zajímavých projektů není nikdy dost, ve výjimečných případech je dokonce možné se během jedné řady zúčastnit vícekrát s různými projekty.

Jaká bude časová prodleva mezi natáčením a vysíláním pořadu?

Mezi natáčením a vysíláním uplyne téměř půl roku (3 měsíce minimálně) – v případě, že na základě prezentace vašeho projektu před investorem dojde mezi vámi a investorem k dohodě, budete mít díky tomu dostatek času dohodnout se a udělat všechny zásadní kroky dřív, než se projekt objeví v televizi.

Stopáž: 45 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.