Den D – I. řada

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 12  
Sdílet
| Poslat odkaz

Přihláška

Máte originální nápad, který vydělá miliony? Potřebujete finanční injekci na další rozvoj své začínající firmy? Potřebujete peníze a rady pro svůj podnikatelský plán? Možná právě teď přichází váš Den D. Pokud je vám 18 a více let a toužíte změnit svět, přihlaste se právě teď. Stále hledáme originální podnikatelské projekty.

Identifikace

Váš projekt

Česká televize použije Vaše osobní údaje za účelem výběru soutěžících do pořadu Den D a případného účinkování v tomto pořadu a statistické a hodnotící účely. S Vašimi osobními údaji bude zacházeno za nejpřísnějších podmínek a tato data nebudou poskytnuta žádné třetí straně, s výjimkou zpracovatele databáze osobních údajů uchazečů (soutěžících) a hodnotitele pořadu po ekonomické stránce, přičemž těmito činnostmi bude pověřen následně vybraný smluvní partner České televize.

Právní informace

Ostatní

Tento pořad je otevřen všem, bez ohledu na rasu, původ, náboženské přesvědčení, pohlaví či zdravotní postižení nebo omezení.

Prohlášení

Prohlašuji, že veškeré informace uvedené v tomto formuláři, jsou dle mého nejlepšího svědomí a vědomí pravdivé a správné a že si jsem vědom/vědoma rizik, které plynou z případné nepravdivosti tohoto mého prohlášení.

Prohlašuji, že souhlasím, aby Česká televize, Televizní studio Brno, se sídlem Brno, Běhounská 18, IČ 00027391, zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje po dobu nezbytnou k zajištění práv a povinností, plynoucích z procesu výběru soutěžících do pořadu Den D a z mého případného účinkování v této soutěži a pro statistické a hodnotící účely.

Prohlašuji, že jsem byl Českou televizí, Televizním studiem Brno, řádně poučen ve smyslu ust. § 11, 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, zejména pak o rozsahu, účelu, a době zpracování mých osobních údajů, a to před odesláním této přihlášky.

Pro kontrolu napište číslici osm: *

V případě, že máte jakýkoliv problém s formulářem, kontaktujte nás na emailu: formular_dend@ceskatelevize.cz.

Vzhledem k velkému množství uchazečů budou kontaktováni pouze ti z vás, kteří se v rámci hodnocení dostanou do užšího výběru. Ti, kteří se do tohoto výběru nedostanou, mohou být zařazeni do případného pokračování pořadu. Nicméně všechny správně odeslané přihlášky projdou hodnocením expertů.

Všechny informace uvedené v tomto formuláři budou použity výhradně pro účely uvedené v tomto formuláři.

Stopáž: 45 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.