Hlava-ruce-srdce

Hodnocení filmu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 19  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Jana 27. 5. 2015 10:29 (!) Reagovat 3 +1 -1 0

  ?

  Těžko říct. Vizuálně moc hezké, atmosféra venkova i města. Hlavní hrdinka krásná, všechno "přesně vymezené persony". Spousta zajímavých psychologických úvah. Jen nevím proč tam musí být vždy (i Vaterland) určitá dávka bizarnosti v oblasti sexuality apod. Jako celek ano. Možná pro ujasnění si souvislostí i nutné vidět dvakrát.

 • lukĂĄĹĄ 15. 1. 2011 16:15 (!) Reagovat 2 +1 -1 1

  Obdiv!

  To je strašně skvělí, že se u nás najdou ještě filmaři a producenti, kteří nepotřebujou jenom hrnout prachy. Děkuji za udržování tradice českého filmového umění, které vždy používalo hlavu, srdce a šikovné ruce! Vydžte stojím za vami...

 • Helena JirĂĄkovĂĄ 23. 12. 2010 09:37 (!) Reagovat 2 +1 -1 1

  Film, který překvapuje v každém momentu - a nejvíc tím, že vůbec v Čechách vznikl. Mám z toho velkou radost a děkuji, že má smysl ještě chodit do kina!

 • Marie KroisovĂĄ 19. 11. 2010 07:06 (!) Reagovat 3 +1 -1 1

  art?

  Film jsem viděla již v září na studentském filmovém festivalu v Písku.. co dodat?....Po 15 minutách odešli 2/3 sálu, jediné na čem se se následná diskuse shodla bylo... dobrá výprava, a kamera jinak . vyhozené peníze.....

  • Jan Stejskal 17. 12. 2010 09:11 (!) Reagovat 1 +1 -1 2

   Hlava-ruce-srdce

   Včera jsem poprvé v životě odešel z kina během promítání. Už jsem si zvykl tolerovat chyby dekorací, kdy Janu Husovi při vzpažení vylezou z rukávu náramkové hodinky. V tomto filmu z období 1. sv. války vidíme telefon vyráběný od roku 1924, tzv americký stůl... Naprosto mne ale otrávily dialogy s výrazivem dnešní doby. V kinu Mat jsem uprostřed filmu opustil zbylých 5 diváků. Jedna slečna se smála v nesprávných chvílích, to mám vždy chuť fackovat. Asi do MATu zabloudila, prý je to kino náročného diváka. Jo- a kohouti se chovají, nepěstují. Pěstují se rostliny, pane Jařabe.

   • jasmĂ­na 19. 1. 2013 23:46 (!) Reagovat 0 +1 -1 1

    .

    jste trapnej, zní to tak, že vám jde jen o peníze, co jste dal za kinolístek. a že potřebujete někoho poučovat. smutný. kdybyste raději překonal sebe sama a počkal až dokonce. myslím, že v tom filmu šlo hlavně o dušia o srdce. ne o to, kdy byl vyrobený telefon. však je to spíše snový film, realita je tam také, ale zastřená.

 • Milan Ĺ vec 17. 11. 2010 13:56 (!) Reagovat 2 +1 -1 0

  Zážitek k přemýšlení

  Včera večer na předpremiéře. Toho, že jsem byl po dlouhé době znovu v kině, jsem opravdu nelitoval. Některé slavné italské filmy 60. let jsem tehdy taky nemusel. Včera jsem si tu symboliku i pastvu pro oči i uši užil. Pamatovat si to budu dlouho.

 • Radek MĹąller 15. 11. 2010 22:04 (!) Reagovat 1 +1 -1 2

  TragickĂĄ komedie nebo komickĂĄ tragedie?

  Nevím, zda chci vidět jak se Klára sebeoplodňuje plukovníkovými ostatky a její zhrzení milenci ruku v ruce hledí vstříc zářným zítřkům...

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

Stopáž: 109 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST  AD  HD
Žánr: Film | 15+
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Související pořady