Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • jik 29. 8. 2016 11:18 Celá diskuse

Masakr v Kozích horách

Posledních 10 let jsem se hodně věnoval studiu Stalina. Fakticky obrázek o Katyni jsem si udělal již dříve - a nabyl jsem přesvědčení, že prof. Hájek (člen Buhczovy komise) má pravdu - masakr spáchali Němci. Později jsem našel celou řadu důkazů, jako např. zbraně a munice, které se v době údajného sovětského masakru nevyráběly, o naprosté nesmyslnosti celé akce nemluvě. Ovšem dlouho jsem nechápal tvrzení o tom, že německá vina je prokázaná. Teprve po čase mi došlo, že důvodem je to, že záležitost řešily soudy. A kupodivu, dodnes nikdo žádnému soudu nepředložil jako důkaz tzv. Paket č. 1 - protože by se rychle prokázalo, že je to falzifikát. Tedy jediný správný závěr je ten, že masakr spáchali Němci na podzim 1941. Vše ostatní jsou jen pavlačové drby.

Reagujte na komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.